Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Встановлення натяжних стель від компанії Art Decor в автотехцентрі UPservice – якісно та точно в термін

Компанія Art Decor є надійним партнером як для фізичних осіб, так і для компаній у різних сферах діяльності. Красиві, практичні та доступні за ціною натяжні стелі потрібні скрізь! Прикладом плідної співпраці Art Decor з приватним бізнесом є встановлення натяжних стель в автосервісі UPservice, який здійснює ремонт та технічне обслуговування будь-яких моделей легкових автомобілів.

Натяжні стелі в Автосервісі СТО Гаражі

Для приватного бізнесу привабливість для клієнта є основою успіху. Ця привабливість складається з кількох складових. Тут і якість послуг, що надаються, і їх ціна, і багато, багато іншого. Одним із найважливіших компонентів привабливості є комфортність перебування клієнта у цій компанії, зовнішній вигляд її офісу. І тут послуги Арт Декор будуть дуже доречними. Адже важко знайти компанію в Києві та області, яка б запропонувала якісніші послуги зі встановлення натяжних стель.

Art Decor – професійне встановлення натяжних стель будь-якої складності

Компанія Арт Декор займається цією роботою понад 10 років.

За цей час вона зуміла стати одним із провідних виконавців у встановленні натяжних стель будь-якої складності.

Тут можна замовити:

 1. Тканинні та плівкові натяжні стелі – матові, глянцеві, сатинові.
 2. Стелі будь-якої конструкції – ширяючі, безщілинні, світлові, світлові лінії, «Зоряне небо», з треком, багаторівневі, тіньові, з фотодруком.
 3. Ремонт натяжної стелі після пошкоджень.

Якщо говорити коротко, то компанія Art Decor виконає будь-які роботи, пов’язані з натяжними стелями. Вона втілить у життя дизайнерський проект будь-якої складності. Більш того, фахівці компанії можуть розробити дизайн проект на рівні світових стандартів та під всі вимоги замовника.

Чому UPservice обрала компанію Art Decor

Фахівці автотехцентру UPservice, як заведено це у бізнесі, уважно вивчили столичний ринок натяжних стель, проаналізували їх гравців за багатьма критеріями.

відгуки про послуги, цінові пропозиції та багато іншого.

У компанії Арт Декор їх залучило таке:

 • ☆ багаторічний досвід роботи – понад 10 років;
 • ☆ численні позитивні відгуки про роботу, та й сарафанне радіо говорило про те саме;
 • ☆ офіційна гарантія, що надається в 12 років, на свої натяжні стелі;
 • ☆ можливість виконати значний обсяг роботи в стислий термін, оскільки компанія може працювати кількома бригадами монтажників – для бізнесу це дуже важливо, оскільки будь-який простий у роботі – це втрата прибутку;
 • ☆ наявність власного виробництва, що позитивно позначалося на ціні послуг та терміни їх виконання;
 • ☆ використання лише сертифікованих матеріалів та гарантування, що запах від натяжної стелі зникне за 2 дні;
 • ☆ вигідний прайс та знижка, яка була надана з урахуванням великого обсягу робіт.

Після цього з компанією Art Decor було укладено договір, в якому детально розписувався весь обсяг роботи, матеріали,

терміни та ціна. Під час укладання договору фахівці Арт Декор, спираючись на свій величезний досвід, запропонували оптимальні рішення для тих чи інших приміщень автосервісу, виходячи з їхнього функціонального призначення – офісне приміщення, складське, виробниче, побутове. Усього потрібно було встановити натяжні стелі загальною площею 500 м2. У деяких офісних приміщеннях, пов’язаних із прийомом клієнтів, було встановлено багаторівневі натяжні конструкції.

Усі роботи було виконано вчасно та з належною якістю, що було зафіксовано в акті приймання-передачі робіт. Керівництво автотехцентру UPservice залишилося доволі співпрацею з компанією. Завдяки виконаним роботам, були оновлені інтер’єри багатьох приміщень, вони стали ошатнішими, привабливішими не тільки для клієнтів автосервісу, але і для його працівників. А це позитивно позначилося на їхньому емоційному настрої, збільшило працездатність та якість роботи.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом