096-349-46-26
099-975-95-94
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (8 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...

Про компанію Art Decor

Компанія “Art Decor” пропонує установку натяжних стель в Києві і області будь-якої складності – від однорівневих конструкцій для невеликих приміщень (передпокій, ванна) до багаторівневих з поєднанням гіпсокартону та інших матеріалів – для великих залів нічних клубів, ресторанів і т.д.

Популярність натяжних стель обумовлена декількома факторами:

 1. Зручністю. До цього фактору відноситься:
  • Можливість легко, без зайвих витрат приховати проводку і інші будівельні елементи, що особливо важливо для кафе, нічних клубів і тому подібних закладів.
  • Відсутність необхідності в попередній підготовці стелі. Вона може бути будь-якої, з будь-якими будівельними огріхами (уступ в місці стику плит перекриття, неприваблива поверхню стелі і т.д.). Натяжне полотно все приховає.
  • Легкість догляду. По-перше, натяжна стеля обробляється спеціальним антистатичною речовиною, що істотно сповільнює осадження пилу на нього. А по-друге, більшість використовуваних полотен – це ПВХ плівка, яку легко можна мити.
  • Швидкість установки. У разі простої однорівневої конструкції весь монтаж займе не більше 2-3 годин. При цьому практично не буде пилу, повністю буде відсутній бруд (так як не використовуються «мокрі» технології) і будівельне сміття.
 2. Чудова герметичність. Якщо натяжна стеля являє собою ПВХ-плівку, то вона повністю затримає воду при затопленні зверху, рятуючи майно, що перебуває в приміщенні.
 3. Довговічність. За умови використання якісних матеріалів і виконання якісного монтажу така конструкція прослужить десятиліття, зберігаючи свій дивовижний зовнішній вигляд.
 4. Ось про останній, але найголовніший фактор – чудовий зовнішній вигляд натяжної стелі ми розповімо трохи докладніше. Таку пишність, яку може створити цей вид обробки стелі, не забезпечить жоден інший оздоблювальний матеріал. Натяжна конструкція дозволяє все – створити повністю ілюзію неба над головою, «обрушити» на захопленого глядача зорепад, «посадити» на стелю об’ємну метелика або складний фантазійний 3D малюнок. Професійно виконаний проект дозволяє практично вийти на рівень мистецтва!

 

Натяжні стелі в Києві від “Art Decor” – це:

 

 1. Дев’ять років бездоганної роботи на високо конкурентному столичному ринку.
 2. Тільки європейська якість матеріалів і їх величезний асортимент. Ми зможемо запропонувати вам матові, глянцеві, сатинові, з «іскрами» натяжні полотна.
 3. Безкоштовний виїзд замірника.
 4. Виконання дизайн проекту досвідченими фахівцями.
 5. Облік всіх ваших побажань.
 6. Будь-яка складність, в тому числі монтаж багаторівневих 3D конструкцій.
 7. Індивідуальна фотодрук з високою роздільною здатністю. У вас буде по-справжньому ексклюзивна річ, яка буде дивувати і захоплювати і вас, і ваших гостей або відвідувачів.
 8. Гарантія на будь-яку стелю 12 років.

 

Art Decor” – якість і бездоганність у всьому – у виборі матеріалів, виконання дизайн проекту, монтажі. Вибирайте краще, вибирайте “Art Decor”.