096-349-46-26
099-975-95-94
Розрахунок вартості натяжної стелі з установкоюНатяжна стеля ціна за 1 м / кв з установкою (Полотно + Профиль + 4 кута + Монтаж)


ПлощаГлянець, Сатинін, Мат
(Ширина 320 см.)
Фактурний мат
(Ширина 320 см.)
Глянець, Сатинін, Мат
(Ширина 400 - 500 см.)
Хмари, Іскра, Золото,
Срібло, Нитки
5 м/кв320350-420
7 м/кв270330-370
10 м/кв200290-310
15 м/кв185275-290
20 м/кв180260225275
25-30 м/кв175250215270
40-50 м/кв170235210260
100-150 м/кв150225205245

Ціна на додаткові послуги


Виконувані роботиЦіна з установкою
Окантовка труб70 грн/шт
Додаткові кутки окрім 4 основних35 грн/шт
Декоративна вставка18 грн/1м. п.
Декоративна вставка, кольорова35 грн/1м. п.
Монтаж вентиляційної витяжки100 грн/шт
Прокладка проводки по потолку30 грн/1м. п.
Установка люстри70 грн/шт
Установка світильника50 грн/шт
Установка потолочного карнізу70 грн/1м. п.
Монтаж електропроводки стелі (1 точка)30 грн/шт
Монтаж бруса50 грн/1м. п.
Монтаж другого рівня стелі250 -300 грн/м2
Криволінійний участок75 грн/1м. п.
Спайка кольорів10% від вартості стелі
Центровка шва10% від вартості стелі
Внутрішній виріз10% від вартості стелі

Монтаж (установка) натяжних стель в Києві. Ціни на натяжні стелі в Києві


монтаж натяжних стель Art Decor

Наша компанія ART DECOR пропонує якісні натяжні стелі в різних цінових категоріях. У цій статті ми детально розповімо про ціноутворення на дану послугу. Це допоможе вам більш правильно визначитися з видом натяжної стелі, а також виконавцем робіт.


Від чого  залежить ціна натяжної стелі


На ціноутворення впливає кілька факторів:


 1. Площа натяжної стелі.
 2. Матеріал натяжної стелі.
 3. Хто компанія-виробник (бренд).
 4. Хто компанія-виконувач робіт.
 5. Об'єм монтажних робіт та їх складність.

Розглянемо ці фактори докладніше.


Площа натяжної стелі


Це основний фактор, що впливає на ціну. Чим більше площа, тим більше загальна ціна. До речі, площа полотна впливає і на вартість монтажних робіт, про які трохи нижче.


Матеріал натяжної стелі


Існує кілька видів полотен для натяжних стель, що відрізняються фактурою:


 • тканинні;
 • з ПВХ-плівки

Найдорожчі - це тканинні полотна. Але це теж на 100% штучний матеріал, як і стелі з плівки.  Крім того, якщо порівнювати з ПВХ-плівкою, то тканинні натяжні стелі мають гіршу герметичність, їх не рекомендується встановлювати у вологих приміщеннях, і вони більш складні у догляді. Якщо говорити про естетичну сторону, то за великим рахунком якісна стеля з ПВХ-плівки нічим не поступиться варіанту з тканини.  Просто прийнято вважати, що ці полотна більш елітарні, тому вони помітно дорожче. Плюс об'єктивно вони складніше у виробництві.


Крім того, на ціну впливає не тільки власне матеріал виготовлення, а й наявна фактура (рельєф цього матеріалу) та інші елементи оздоблення - малюнок, наявність ефекту металіка і т.д. Адже одна справа просто однотонне матове полотно і зовсім інше, якщо на ньому є фактурний малюнок, використовуються нитки, блискітки (іскри) і т.д.


Компанія-виробник


натяжні стелі с фотодруком

Безумовно, великий вплив на ціну надає бренд. Найбільш дорогою вважається продукція французьких, бельгійських та німецьких торгових марок. Серед найбільш відомих варто виділити французьку компанію Clipso, німецьку PONGS (має кілька брендів - Lackfolie, Effektfolie, Mattfolie і Descor) і бельгійську Polyplast.


За більш доступними цінами продаються натяжні стелі російського, китайського і українського виробництва. Слід розуміти, що більшість цієї продукції навіть відомих європейських брендів виготовляється в Китаї. Тому китайська стеля ні в якому разі не є синонімом неякісної. Існує кілька китайських брендів, що пропонують якісні натяжні стелі без націнки за бренд.


Теж саме можна сказати про українську продукції. Продукція таких брендів, як Nik-Deko і Demi-Lune виготовляється за західними технологіями та на західному ж обладнанні. Фахівці нашої компанії ART DECOR детально розкажуть вам про натяжні стелі різних брендів, виходячи зі свого багатого досвіду їх установки, а також відгуків клієнтів по експлуатації. Ми думаємо, що вони дадуть більш об'єктивну оцінку, ніж та, яка наведена в рекламних проспектах.


На закінчення по цій темі скажімо, що ART DECOR пропонує в тому числі китайські і українські натяжні стелі, які зарекомендували себе з найкращої сторони і при цьому підкуповують своєю доступністю.


Обсяг монтажних робіт і їх складність


Обсяг монтажних робіт залежить:


 • від обраного матеріалу і способу кріплення;
 • площі приміщення;
 • наявних в приміщенні чинників, які ускладнюють монтаж (стельова люстра, наявність вентиляційних отворів, стояків, криволінійних ділянок і т.д.);
 • кількість рівнів натяжної стелі.

Розглянемо кожен з цих факторів окремо.

Обраний матеріал


Тканинні і плівкові стелі монтуються по-різному. Точніше, ці способи не зовсім збігаються. Варіанти установки натяжних стель з ткані такі:


 • клиновий (штапіковий);
 • кліпсовой.

При клиновому способі на стіні встановлюється спеціальний багет, в нього заводиться полотно, яке потім ущільнюється (фіксується) спеціальним клином або штапіком.


Кліпсовой метод має на увазі кріплення полотна за допомогою спеціальних засувок (кліпс), які кріпляться до багета. Для цього способу необхідні менш дорогі кріпильні елементи, ніж для першого варіанту, але потрібен дуже точний крій з точністю до 1 мм. Але зате не треба нагрівати перед монтажем полотно, а значить і все приміщення. Для кімнатних рослин це небажано.


Для плівкових стель варіантів кріплення більше:


 • клиновий (штапіковий);
 • кліпсовой;
 • гарпунний.

Про клиновий і кліпсовой метод ми вже написали. Тепер кілька слів про гарпунний варіант, який можливий тільки для плівки. Суть його полягає в тому, що ПВХ-плівка викроюється з розрахунку, що її розміри на 5-7% менше необхідних. Потім по периметру полотна приварюються необхідні 5-7% у вигляді спеціальних потовщень з профілем у вигляді гарпуна (гачка) по краю. Цей гачок заводять в спеціальний профіль, прикріплений до стіни. Перед цим полотно, як і при клиновому і штапіковому варіанті, розігрівається. Після охолодження, його лінійні розміри зменшуються, і стеля натягується, утворюючи ідеально рівну поверхню.


Додатково хотілося б сказати про монтаж так званих «ширяючих» стель. У такій конструкції полотно до стін кріпиться за допомогою спеціального профілю, при якому, якщо дивитися знизу, утворюється зазор між плівкою і стіною. Між нею і справжньою стелею робиться підсвічування по контуру. Увечері, при включеному підсвічуванні створюється повна ілюзія того, що натяжна стеля як би літає, не торкаючись стін, оточена світловим ореолом. Дуже красиво! Але такий монтаж більш трудомісткий і, відповідно, коштує дорожче.


Фахівці ART DECOR кваліфіковано, детально розкажуть про нюанси кожного із способів кріплення і запропонують оптимальний для ваших умов.Площа приміщення

монтажник натяжних стель

Тут правило просте. Чим більше приміщення, тим складніше, а значить і дорожче монтаж з розрахунку на 1 м2. Це пов'язано з кількома факторами:


 1. Чим більше площа, тим більше полотно важить і тим більше його периметр, який необхідно завести і закріпити в спеціальному профілі (багеті).
 2. Чим більше периметр, тим більше профілю для кріплення необхідно використовувати.
 3. При досягненні певних габаритів необхідно зрощування полотен натяжних стель (це можливо лише в разі ПВХ-плівки). Максимальна ширина тканинних полотен становить 5.5 м. Якщо у вас обидва розміру приміщення (довжина і ширина) більше цієї величини, то установка тканинної натяжної стелі зажадає проміжної опори, що значно ускладнить і зробить дорожчим монтаж. Полотна з ПВХ-плівки мають ширину (2.2 метра - французькі), 3 метра (німецькі) і 5.1 метра (китайські). Якщо ваше приміщення має ще більші розміри, то полотна можна зварити. Вийде малопомітний шов (ширина 0,2 мм). У цьому випадку фахівці ART DECOR змонтують натяжну стелю так, щоб цей стик розташовувався перпендикулярно падаючим сонячним променям і порекомендують матове полотно не світлих тонів. Наявність такого шва, звичайно, збільшить вартість монтажу, але не настільки значно, як у випадку з тканинною стелею.

Все це так. Але в нашій компанії ART DECOR заохочують прагнення людей встановлювати в своїх квартирах натяжні стелі. Тому у нас, чим більше загальна площа стелі, тим менша вартість одного квадратного метра ( див. таблицю )!


Фактори, що ускладнюють монтаж


Натяжна стеля - це рівна площина. Тому будь-яка перешкода, яке призводить до відступу від цього правила, ускладнює монтаж, а значить і його вартість. Такими перешкодами є:


 • стельова люстра (до речі, не всі види люстр по конструкції можна встановити при цьому виді обробки верху приміщення) та інші світильники, розташовані на стелі;
 • труби стояків;
 • кути стін (стандартне приміщення має 4 кута, за більшу їх кількість необхідно доплачувати);
 • криволінійна ділянка.

До додаткових факторів, які здорожують установку стелі, відносяться:


 • монтаж електропроводки;
 • декоративна вставка;
 • внутрішній виріз;
 • центрування шва;
 • спайка кольорів.

Кількість рівнів натяжної стелі


Найважливіший фактор! Причому вартість монтажних робіт дворівневої стелі не в два рази перевищує номінальну вартість робіт для однорівневої варіанти тієї ж площі, а більше. Справа в тому, що ці рівні не просто розташовуються один за одним. Між ними, як правило, розташовується підсвічування. І це найпростіший варіант. Часто проект дворівневого стелі має на увазі використання декоративних вставок з гіпсокартону, на яких, до того ж, ще розташовуються і світильники. Для максимального використання естетичного потенціалу, яким володіє дворівнева конструкція, розробляється проект, який виконується професійним дизайнером. Це також збільшує вартість натяжної стелі.


Відповідно, в разі трирівневої конструкції вартість робіт ще вище і вона зростає не пропорційно кількості рівнів, а швидше.


Вплив фактора компанії-виконавця на ціну натяжної стелі


Прайс послуг будь-якої компанії, що займається установкою натяжних стель, залежить від наступних факторів:


 • вартості придбаних матеріалів;
 • вартості витрат (виробничих і невиробничих);
 • відсотка прибутку.

Розглянемо ці складові, стосовно компанії ART DECOR.
 1. Вартість придбаних матеріалів.

В результаті багаторічної роботи на даному ринку послуг, ми визначилися з постачальниками якісних натяжних стель за вигідними цінами. Ви в цьому можете самі переконатися, поглянувши на пропонований нами прайс.


 1. Витрати.

Мінімізація витрат ми забезпечуємо шляхом:


 • створення ефективної системи оплати праці всіх працівників компанії, в залежності від обсягу і якості їх праці;
 • раціонального використання енергоресурсів, транспорту та іншого обладнання.
 1. Відсоток прибутку.
Ми чудово розуміємо, що великий відсоток прибутку завищує остаточну ціну послуги, роблячи її менш привабливою. Тому ми прагнемо заробити свої гроші шляхом збільшення обсягу наданих послуг, зменшуючи відсоток прибутку. Краще виконати 100 замовлень із середнім прибутком в кожному 1000 гривень, ніж 50 замовлень із середнім прибутком 2000 гривень.

Приклад розрахунку вартості створення натяжної стелі


Щоб наочно показати, як різні чинники впливають на вартість натяжної стелі, розглянемо для прикладу розрахунок ціни для двох кімнат А і Б.


 Кімната АКімната Б
Довжина першої сторони53
Довжина другої сторони54
Кількість стояків21
Люстра11
Світильники6-
   
Вартість робіт  
Вартість полотна5х5х250=6250 грн.3х4х275=3300 грн.
Обхід стояків2х70=140 грн.1х70=70 грн.
Обхід люстри1х70=70 грн.1х70=70 грн.
Установка світильників8х50 = 400 грн.-
Разом6860 грн.3440 грн.
 

Що можна побачити з цих розрахунків?


 1. Подорожчання натяжної стелі через різних додаткових робіт становить 10-15%.
 2. Чим більша площа приміщення, тим вартість одного квадратного метра натяжної стелі нижче. У нашому прикладі площа кімнати А більш ніж в 2 рази більше кімнати Б (25м2 проти 12м2). Але при цьому ціна натяжної стелі для кімнати А все ж не в 2 рази більша за ціну для кімнати Б. І це при тому, що в першому приміщенні необхідно було виконати більше додаткових робіт.
Як бачите, монтаж натяжної стелі в приміщенні, що відрізняється від стандартного, не набагато збільшує його вартість. А завдяки нашій ціновій політиці, чим більша площа стелі, тим відносно вигідніше її встановлювати. Тому, якщо ви хочете замовити за вигідною ціною натяжну стелю в компанії ART DECOR або дізнатися більше інформації з цього питання, звертайтесь до нас за телефонами, вказаними в контактах. Ми із задоволенням, з високою якістю виконаємо ваше замовлення і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (16 оценок, среднее: 4,56 из 5)
Loading...