050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789

Якісні натяжні стелі в Києві і області від 119 грн / м2

Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2


Телефон: 050-58-58-789

Телефон: 096-34-94-626

До кінця акції:


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

ДОСВІД РОБОТИ 9 РОКІВ
БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
ГАРАНТІЯ 12 РОКІВ
УСТАНОВКА ЗА 1 ДЕНЬ

ПЕРЕВАГИ НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ:

Тільки екологічно чисті полотна

Всі існуючі на сьогоднішній день на ринку натяжні стелі являють собою штучні матеріали. Тканинні полотна складаються з поліефірних ниток, просочених поліуретаном, а ПВХ плівка виконана з полівінінілхлориду.

Але, в той же час, вся продукція відомих брендів проходить випробування і сертифікована на екологічну безпеку, пожежну безпека і т.д. Тому з точки зору екології натяжні стелі відомих брендів безпечні.

Тобто вони не виділяють в повітря шкідливих хімічних речовин, якщо їх експлуатувати в допустимому температурному діапазоні. Тільки таку продукцію наша компанія пропонує своїм клієнтом.

Термін експлуатації натяжної стелі більше 30 років

Хоча гарантійний термін натяжної стелі варіюється в межах 10-15 років, реальна тривалість експлуатації становить 30-50 років. Більше служать тканинні натяжні стелі, менше - з ПВХ плівки. Але така довговічність досягається при трьох обов'язкових умов:

 1. якісне натяжний полотно (це автоматично гарантується, якщо ви купили продукцію відомого виробника або у відомій компанії);

 2. якісний монтаж (тому краще довіряти його відомим компаніям);

 3. правильна експлуатація. Під правильною експлуатацією розуміється потрібний температурний режим (не нижче + 5 ° С для ПВХ плівки), прибирання допустимими миючими засобами і т.д.

Мінімальна втрата висоти приміщення (3-5 см)

Залежно від конструкції натяжної стелі і способу її монтажу, вона може «вкрасти» в середньому 3-5 см висоти, тобто не більше 2%. Для будь-яких приміщень це незначне зменшення. Тому натяжні стелі можуть бути рекомендовані для будь-якого будинку або квартири. Зменшення висоти кімнат буде практично непомітно для очей, зате позитивний естетичний ефект буде колосальним.

Ідеально пласка поверхня

Про це навіть говорить назва цього виду обробки - натяжна стеля, тобто полотно натягується, і тим самим усуваються будь-які нерівності. Особливо це стосується плівкового варіанту, так як перед монтажем ПВХ плівка нагрівається і тим самим розмір її збільшується. Після закріплення в багеті вона остигає і натягується як струна. Виходить ідеально рівна поверхня.

Нульовий ризик появи тріщин

Одне з безперечних переваг натяжних стель. Якщо будинок дає осадку (а це практично неминуче, якщо споруда нова), то в його конструкції виникають деформації. І будь-яке жорстке оздоблення, наприклад, штукатурка, плитка, тощо з великою ймовірністю потріскається. Але не натяжна стеля! Адже тканинне або плівкове полотно тягнеться і витримує досить великі зусилля на розрив. Наприклад, ПВХ плівка витримує 100 кг / м2, тканину ще більше. Тому ризик появи тріщин або складок нульовий.

Швидкий монтаж

Монтаж однорівневої натяжної стелі в стандартній кімнаті (тобто з декількома стояками, люстрою, але з прямолінійними стінами) займає 3-5 годин. При цьому трудомісткою підготовки до нього не потрібно. Досить забезпечити доступ по всьому периметру до стін під стелею. Меблі в кімнаті досить просто закрити плівкою. Якщо проводиться монтаж ПВХ натяжної стелі (для чого необхідно розігріти її до 70°С), то необхідно з кімнати обов'язково винести всі рослини і домашніх тварин.

Захист від протікання зверху

Хочемо акцентувати увагу, що це вірно в разі плівкової натяжної стелі (правда, це найбільш поширений варіант). У разі тканинної стелі вода вниз проникати буде, але в значно менших кількостях, в порівнянні з тим, якби натяжної стелі взагалі не було. Також хочемо зауважити, що після усунення протікання, воду із-за стелі можна легко злити і вона придбає первинний вигляд (це стосується тільки ПВХ-плівки).

Можливість установки вбудованих світильників і шумоізоляції

У разі натяжної стелі, як і для підвісного варіанту, легко встановити вбудовані світильники і шумоізоляцію. Для цього між полотном і справжньою стелею встановлюється спеціальний каркас (як правило, з фанери), на який і кріпляться світильники і шумоізоляція. Каракас закріплюється на стіну.

Легко приховати кабелі, проводи й іншу комунікацію

Це само собою зрозуміло. Адже тканина або плівка натяжної стелі непрозорі, тому легко приховують все, що за ними знаходиться, в тому числі кабелі та іншу комунікацію. Необхідно лише кріпити їх або до справжньої стелі, або на спеціальний каркас, що монтується до стіни. Тільки в разі приховування таким чином проводки обов'язково вибирайте монтаж натяжної стелі, який допускає її демонтаж з повторною установкою. Раптом доведеться кабелі ремонтувати або міняти.

Мінімум бруду при монтажі

На відміну від багатьох інших видів обробки стелі (поклейка шпалерами, штукатурка, фарбування) технологія монтажу натяжної стелі не передбачає проведення «мокрих» робіт. Найбільш брудна робота в цьому випадку - це свердління отворів в стіні для кріплення багета. Тобто в цьому випадку утворюється тільки невелика кількість пилу. А якщо використовувати перфоратори з відсмоктуванням, то її і зовсім не буде. Іншими словами, практично відразу після установки натяжної стелі ви можете використовувати приміщення за призначенням.

Завжди ідеальний колір стелі

Натяжні стелі завоювали на сьогоднішній день таку величезну популярність, в тому числі і завдяки своїй довговічності. Гарантійний термін їх становить 10-15 років. Це означає, що на даний період вони збережуть свій привабливий зовнішній вигляд, включаючи той же самий колір, як і на початку експлуатації. Тобто він не зміниться з часом навіть від впливу ультрафіолетового випромінювання сонця. Зрозуміло, за умови, що митися така стеля буде дозволеними миючими засобами. Зокрема, в їх складі є неприпустимим ацетон.

Необмежені можливості в дизайні

Натяжні стелі надає практично необмежені можливості в дизайні. При проектуванні такого виду обробки стелі фахівець може в широких межах варіювати кольором, малюнком, фактурою (матова, глянцева, ситцеве). Якщо цього недостатньо, можна використовувати додаткові прийоми - 3D-малюнок, багаторівнева стеля, «летюча» стеля і т.д. В принципі можна створити дійсно творіння, зіставне з рівнем мистецтва. Вже давно відомий факт, що натяжна стеля може докорінно змінити уявлення про приміщення.

Найпопулярніші питання і відповіді про натяжні стелі


⭐ Від чого залежить ціна натяжної стелі?

Ціна натяжних стель залежить від наступних факторів:


 1. Вартості безпосередньо натяжної стелі (без монтажу)
 2. Вартості монтажу.

Ми (і інші компанії також) вказуємо вартість 1 м2 стелі з урахуванням монтажу. Але слід врахувати, що що сума вказується для стандартних приміщень – з 4 кутами, всі сторони приміщення прямолінійні, один стояк і один центральний світильник. Все, що понад цього набору - додаткові стояки, світильники, наявність кондиціонера здорожує вартість квадратного метра.


⭐ Чи існує мінімальна сума замовлення при установці натяжної стелі?

Так, така сума існує. Адже необхідно окупити супутні витрати на зарплату диспетчера, який приймає замовлення, транспортні витрати і т.д. У різних компаній мінімальна сума замовлення різна. Зазвичай ока коливається в межах 1500 - 4000 грн. Тобто, якщо по калькулятора вартість натяжної стелі буде менше (наприклад, змонтувати стелю в туалеті 0,5 х 0,5 м), то її дотягнути до мінімальної вартості. У нашій компанії мінімальна сума замовлення становить 2000 грн.


⭐ Які плівкові стелі дорожче - матові, сатинові або глянцеві?

Все індивідуально. У деяких виробників їх ціна однакова, у інших відрізняється. Об'єктивно, глянцеві стелі зробити технологічно складніше. Тому вони коштують дорожче. Але якщо є різниця в ціні, то вона невелика. Не більше 5-10% за квадратний метр.


⭐ Скільки коштують роботи по монтажу стелі?

Вартість залежить від виду кріплення - гарпунний, клиновий (штапіковий), ширини полотна і ширини приміщення (є необхідність зварювати полотна чи ні), складності приміщення (наявність стояків, криволінійних ділянок, світильників, кондиціонерів і т.д.). В середньому, для стандартного приміщення (4 кута, прямолінійні стіни, один світильник, один стояк) вартість робіт становить приблизно 25% від вартості всіх матеріалів для натяжної стелі - полотна, багет, кріпильних елементів. Наголошуємо, що мова йде про однорівневі натяжні конструкції.


⭐ Скільки коштує китайський натяжна стеля MSD Premium?

Компанія Art Decor використовує тільки якісні сертифіковані екологічно безпечні китайські стелі. Їх вартість для стандартного приміщення (прямокутне, без криволінійних ділянок, з одним стояком і однією люстрою) приведена в таблиці нижче (ціни орієнтовні, точну суму вам назве заміряє).


⭐ Виклик замірника оплачується?

Виклик фахівця для виміру - консультації безкоштовний в разі, якщо ви підпишіть договір з компанією на установку стелі. В іншому випадку такий приїзд - платна послуга. І становить приблизно 100 грн.


⭐ Чи існує передоплата за установку натяжної стелі?

Так, існує. Залежно від клієнта - 10-30% вартості всього замовлення.


⭐ Чи існує знижки для клієнтів при установці натяжних стель?

Звичайно! У нас бувають такі знижки:


 • пенсіонерам;
 • молодятам;
 • клієнтам, які вже зверталися в компанію;
 • дизайнерам, керівникам будівельних компаній, які через себе оформляють для своїх клієнтів установку натяжної стелі;
 • при великих обсягах робіт;
 • на певні види натяжних стель;
 • сезонні акції.