050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789

Якісні натяжні стелі у залу від 119 грн / м2 з безкоштовним заміром!

Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2

До кінця акції:

Телефон: 098-585-87-89

Телефон: 099-975-95-94


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

Натяжні стелі зал

 

 

Зал є найбільшою кімнатою в квартирі. Це приміщення багатофункціональне. Воно є і місцем відпочинку всієї родини, і зоною прийому гостей (якщо немає вітальні). Іншими словами ця кімната повинна бути затишною, комфортною і виконувати представницькі функції. Натяжна стеля є, мабуть, найкращим варіантом обробки верху для такого приміщення. Розглянемо варіанти натяжних конструкцій для залу, які пропонує компанія «Art Decor».

 

Натяжні стелі для зали від «Art Decor» – різноманіття і якість

Велика площа передбачає великий вибір варіантів натяжних стель. І дійсно, в цю кімнату можна встановити і однорівневу, і багаторівневу конструкцію з продуманою системою освітлення.

 

Однорівневі натяжні стелі для зали

Їх можна розглядати, як бюджетні варіанти. Зазвичай використовується не всі види подібних конструкцій. У більшості випадків застосовується матова, рідше сатинова стеля. Глянцева поверхню застосовується лише в тих випадках, коли зала невеликій площі і необхідно за рахунок дзеркального ефекту і поліпшення освітленості, що властиво саме глянцю, візуально збільшити об`єм. Її краще використовувати в таких приміщеннях, як кухня, спальня, відмінно вона буде виглядати в ванній.

 

 

Матове або сатинове полотно добре тим, що не таке яскраве, як глянсове і не так відволікає уваги від інтер’єру самого приміщення. Найчастіше для зали використовують натяжні полотна з малюнком. Зображення можуть бути різними. Можна використовувати пейзажі – природні або міські, різні квіткові візерунки. Підійдуть і репродукції картин і не обов’язково на зазначені теми. Але в цьому випадку вибір необхідно проводити особливо ретельно. Якщо залу використовується для прийому гостей, то, наприклад, біблійні сюжети деяким людям можуть не сподобатися.

 

Багаторівневі натяжні стелі для зали

 

 

Для даних кімнат великої площі це краще рішення. В інтер’єрі воно буде виглядати відмінно. Багаторівнева стеля зробить залу по-справжньому святковою, представницької. Дизайн двох і триповерхових конструкцій, які передбачають поєднання глянцевих, матових і ситцевих полотен, розділених гіпсокартонними, рідше дерев’яними вставками, може бути дуже різним.

 

 

Дизайнери «Art Decor» мають великий досвід у створенні подібних натяжних стель, які враховують останні модні тони і цікаві ідеї. Вони візуалізують ваші побажання, щоб ви на власні очі могли побачити, як буде виглядати той чи інший варіант. Наприклад, темне матове полотно з малюнком в центрі і світле глянсове по периметру. Або дворівневий глянцева стеля з 3D ефектом тощо. Фото наших робіт можете подивитися в портфоліо.

 

 

В обов’язковому порядку буде розроблена система освітлення з поєднанням люстри і точкових джерел світла для виділення різних зон в залі, освітлення настінних картин і т.д.

 

 

Багаторівнева стеля хороша ще тим, що дозволяє без труднощів приховати проводку і для цього не потрібно штроблення стін. Плюс до цього немає необхідності готувати безпосередньо саму стелю – вирівнювати її, шпаклювати і т.д. Це зменшує різницю в ціні натяжної стелі і будь-якого іншого варіанту.

 

 

Раз мова зайшла про експлуатаційні переваги, то до них необхідно додати (це стосується будь-яких стель):

 

 

  • хороші теплоізоляційні і звукоізолюючі властивості (в багаторівневих конструкціях вони вище);
  • простоту догляду;
  • відмінний захист від проток зверху (не для всіх багаторівневих конструкцій);
  • швидкий монтаж.

 

Переваги компанії «Art Decor»

 

Ми встановлюємо натяжні стелі будь-якої складності в Києві та області. «Art Decor» – це:

 

  1. Велика розмаїтість полотен в різних цінових категоріях. У нас ви можете купити продукцію європейських і китайських виробників. Вся продукція сертифікована і екологічно безпечна.
  2. Вигідна ціна.
  3. Якісна установка.
  4. Стислі терміни робіт з мінімум незручностей для клієнта.