050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789

Якісні натяжні стелі в дитячій від 119 грн / м2 з безкоштовним заміром!

Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2

До кінця акції:

Телефон: 098-585-87-89

Телефон: 099-975-95-94


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

Натяжні стелі в дитячій

 

Дитяча спальня – це особливий світ, де повинна панувати доброта, спокій, радість і безпека. Цьому має сприяти і натяжна стеля.

Давайте докладніше розглянемо, що повинна представляти ця конструкція для дитячої. Але спочатку розповімо про переваги цього виду обробки стелі саме для кімнати дитини.

 

Переваги натяжної стелі в дитячій

 

  1. Має велику естетичну виразність. Для формування психіки дитини це дуже важливо.
  2. Надійно захищає кімнату від протікання зверху. Капає (ллється) вода – це завжди дуже неприємно. Але у випадку з дитячою кімнатою особливо. По-перше, через ту ж дитячу вразливу психіки. По-друге, підвищена вологість особливо шкідлива для дитячого організму. Тут же практично абсолютна гарантія. Полотно витримує 100 літрів/м2. Тобто, якщо навіть на натяжні стелі вода буде стояти 10 сантиметровим шаром, він витримає!
  3. Оперативність створення стелі. Ремонт – це завжди не дуже приємно, це завжди додатковий дратівливий чинник. У разі натяжної стелі цей фактор буде зведений до мінімуму. Наприклад, фахівці компанії “Art Decor” можуть встановити дану конструкцію протягом всього 3-х годин! І ніякого будівельного сміття.
  4. Дозволяє з легкістю створити будь-яку систему освітлення. Вся проводка надійно і просто буде захована за полотном.

 

Вимоги до натяжних стель для дитячої кімнати

 

  1. Безпека – це абсолютна вимога! Ніяких компромісів. В цьому випадку для дитячої кімнати найкраще підійде тканинне полотно. Воно пропускає воздух і на ньому ні за яких умов не утворюється конденсат. Чого не можна сказати про ПВХ-плівці. Якщо ви хочете використовувати фотодрук (а для дитячих це поширене явище), використовуйте малюнки, виконані за допомогою ультрафіолетового або латексного друку. Застосовувана в цих випадках фарба не містить токсичних речовин.
  2. Доброта, спокій і радість забезпечуються вибором кольорів і малюнками. Зрозуміло, що потрібно використовувати світлі спокійні тони – бежевий, салатовий, піщаний, блакитний або просто білий. Тематика малюнків повинна відповідати віку, статі і нахилам дитини. Популярні сюжети з мультиплікаційними героями.

 

Якщо вам необхідна натяжна стеля в дитячій кімнаті, звертайтеся в “Art Decor”. Зробимо швидко, якісно, гарно!