050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789

Натяжна стеля в передпокої (коридорі)

 

Передпокій – досить специфічне приміщення в будинку або квартирі. У ньому відбуваються останні приготування людини перед виходом на вулицю, і там він знімає верхній одяг і взуття, прийшовши в квартиру. Специфіка передпокої накладає свій відбиток на його інтер’єр, в тому числі і на облаштування стелі.

 

Натяжна стеля в передпокої – вишуканість і лаконічність

 

Природно, інтер’єр передпокою повинен відповідати інтер’єру всього будинку. Але є нюанси:

 

  1. Це приміщення здебільшого має скромні розміри в порівнянні з іншими кімнатами. Тому не рекомендується в ньому використовувати якісь складні багаторівневі конструкції. Належного ефекту вони не справлять.
  2. З цієї ж причини – малості приміщення найкраще використовувати глянцеві полотна. Вони візуально збільшать обсяг передпокої і наповнять її світлом. Це теж не зайве, з огляду на то, що в цьому приміщенні немає вікон. І, зрозуміло, полотно повинно бути світлих тонів.
  3. Використовувати фотодрук не рекомендується. У невеликому приміщенні він теж не буде добре виглядати.
  4. Краще не використовувати тканинний матеріал для полотна. Все ж в цьому приміщенні люди надягають/знімають верхній одяг і взуття. А значить там підвищений вміст пилу, який охоче адсорбує ткань.

 

Резюмуємо сказане. Для передпокою краще всього підійдуть глянсові натяжні стелі світлих тонів з ПВХ-плівки.

Особливості створення натяжної стелі в передпокої

 

Конструктивною або архітектурно особливістю цього приміщення є те, що він має два принципово різних варіантів виконання:

  1. Передпокій є окремим приміщенням.
  2. Передпокій є продовженням однієї з кімнат (як правило, вітальні).

 

У першому випадку обробка стелі проводиться, як і для будь-якої іншої ізольованої кімнати. У другому випадку необхідно чітко позначити межу між передпокоєм та іншою кімнатою. Це можна зробити декількома способами. Наприклад, поставити двері або створити арку.

Ще варіант – зробити загальну натяжну стеля для передпокою і суміжної з ним кімнати. Але, зрозуміло, шва при цьому не уникнути. Дизайнери “Art Decor” можуть запропонувати оптимальний варіант для вашої квартири.

 

Освітлення

 

Зазвичай в даному приміщенні використовують настінні світильники і/або стельові точкові джерела. В останньому випадку натяжна стеля полегшить це завдання, з легкістю приховавши всю проводку і самі джерела світла.

 

На закінчення додамо, що натяжна стеля дозволяє дуже швидко і кардинально змінити на краще передпокій. Адже для його монтажу, з досвіду нашої компанії “Art Decor”, досить 3-4 годин. При цьому вийде довговічна і легка в догляді конструкція.

 

Звертайтеся в нашу компанію, і ми зробимо відмінну натяжну стелю у вашому  передпокої (коридорі).