096-349-46-26
099-975-95-94
Натяжні Стелі Металік в Києві

Натяжні Стелі Металік

Що собою являє натяжна стеля металік

Даний вид належить до класу натяжних стель з полівінхлорідної плівки. Свою назву він отримав завдяки металевому блиску, який отримують нанесенням спеціального покриття, яке має зернисту структуру і глянсову фактуру. При денному освітленні така конструкція має глибокий цікавий колір з яскраво вираженим металевим відливом. А при штучному освітленні проявляється зернистість, з’являються переливи відтінків і цікаві відблиски, що робить таку стелю схожою з сатиновим своїм колегою, але з більш цікавими колірними рішеннями.

Де доречна срібна натяжна стеля

Завдяки цікавому «металевому» зовнішньому вигляду, в принципі, така конструкція буде добре виглядати в будь-якому інтер’єрі. Адже метал – це досить універсальний матеріал, який відмінно вписується і в класичний інтер’єр, і інтер’єр в стилі хай-тек. Але найбільш виграшно стелі металік впишуться в інтер’єри хай-тек, техно, індастріал. Але додайте в обстановку приміщення в класичному стилі або стилі кантрі якісь антикварні металеві предмети і металік буде дуже виграшно виглядатиме і там.

Крім приватних квартир натяжні стелі металік зараз отримали велику популярність при оформленні банків, ресторани, бутиків, нічних клубів і подібних гламурних закладів.

Переваги натяжних стель металік

Саме основна перевага – це оригінальний вид. По суті, ніяким іншим видом покриття такого ефекту не отримати. Естетичний вплив від стелі можна посилити, якщо професійно спроектувати під нього систему освітлення, використовуючи дуже високий коефіцієнт відбиття світла, наявність цікавих переливів кольорів і відблисків.

До інших достоїнств стель металік відносяться:

  1. Візуальне розширення простору. Не забуваємо, що такі натяжні полотна мають глянсову фактуру, яка має дзеркальний ефект. У сукупності з металевим блиском таке приміщення буде виглядати воістину по-царськи.
  2. Створюють бездоганно рівну поверхню незалежно від виду основної стелі. Ніяких додаткових витрат на обробку перекриття. Нехай там буде нестиковка плит хоч в палець висотою.
  3. Простота догляду. Такі стелі допускають вологе прибирання, єдине обмеження – витирати ганчіркою необхідно в одному напрямку, щоб не було видно розлучень на глянцевому поверхні.
  4. Повна герметичність. Так як основа натяжної конструкції – ПВХ плівка, вона не пропустить ні краплі вологи при заливці приміщення зверху. Завдяки високій міцності, натяжний полотно може витримати тиск до 100 кг/м2 за умови якісного монтажу. Тому замовляйте натяжні стелі у відомих компаній.
  5. Екологічна безпека за умови покупки продукції відомого виробника. Найкраще купити натяжні стелі металік брендів Alkor Draka (Голландія), Polyplast (Бельгія), Barriso (Франція), Pongs, Lackfolie і Renolit (Німеччина).
  6. Тривалий термін експлуатації. Виробники дають гарантійний термін 10-15 років на свою продукцію. Але в реальності натяжні стелі металік не втрачають своєї привабливості і міцності і кілька десятків років за умови правильної експлуатації.

Хочете отримати оригінальний гарний вигляд стелі своєї квартири – встановлюйте натяжні стелі металік.