050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789
Безщілинні натяжні стелі

Безщілинні натяжні стелі в Києві від 500 грн / м2

Безщілинні натяжні стелі

Новинка в області натяжних стель! Даний термін відноситься до монтажу цих конструкцій і позначає, що при такому варіанті відсутня щілина між натяжним полотном і стіною. Досягається це за рахунок двох факторів:

  1. Спеціальної конструкцією багета, в якому щілина для заводу в неї полотна має мінімальну ширину.
  2. Технологією кріплення, при якій полотно заводиться в цю щілину вручну, без використання спеціального інструменту.

При установці стелі безщілинним методом відпадає необхідність в декоративній вставці (шириною приблизно 13 мм), яка закриває щілину в багеті, куди вставляється полотно.

Можна сказати, що безщілинні натяжні стелі – це різновид гарпунного методу кріплення. Коротко нагадаємо, в чому його суть. Для кріплення полотна по його периметру приварюється смужка, що закінчується зацепом у вигляді гарпуна (гачка). У багеті робиться виступ, за який ця кромка у вигляді гарпуна чіпляється.

Цей спосіб монтажу передбачає дуже точне виконання крою – з точністю до 1 мм. Розміри полотна вибираються таким чином, що при його нагріванні, коли воно збільшиться в розмірі, кромка змогла дістати виступ. При охолодженні полотно прагнути стиснутися, тим самим забезпечується необхідний його натяг.

Гарпунний спосіб вимагає високої кваліфікації виконавця, спеціального розкрійного устаткування з числовим програмним управлінням і, як наслідок, дорожче коштує. Але перед більш простим штапіковим (клиновим) способом монтажу він має ряд незаперечних переваг:

  1. Натяжне полотно, закріплене таким чином, можна при необхідності зняти (необхідно знову його нагріти і вивести гарпун з зачеплення з виступом в багеті) і потім знову встановити. При кріпленні штапіковим способом це неможливо. Полотно необхідно поміняти на нове.
  2. Виключається людський фактор при монтажі. Полотно буде рівномірно розтягнуто в усіх напрямках, без складок і перекосів. Це особливо важливо, якщо на ньому є малюнок, який при найменшому перекосі спотвориться і це буде добре помітно. Те ж саме можна сказати і про зварний шов, якщо полотно складається з декількох частин.

Як видно з опису, безщілинна натяжна стеля може бути тільки плівковою. Фактура, колір, малюнок ролі не грають – будь-які.

Переваги безщілинної натяжної стелі

Будемо її порівнювати з описаним вище гарпунним способом. Плюси безщілинної стелі наступні:

  1. Немає необхідності в декоративній вставці між натяжним полотном і поверхні, до якої кріпиться стеля. В результаті дизайн виходить більш лаконічним. Особливо виграшно це виглядає при примиканні до гіпсокартонних елементів. Їх обов’язково використовують в багаторівневих конструкціях, а також в однорівневих натяжних стелях, щоб виділити, наприклад, простір біля люстри, встановити додаткові світильники і т.д.
  2. Допомагає уникнути «різнотону» при установці кольорових полотен за рахунок відсутності декоративних вставок, які неможливо підібрати точно в колір.
  3. Відпадає необхідність в настінних плінтусах, тому така натяжна стеля відмінно підійде людям, які люблять мінімалізм.

Замовити установку безщілинної натяжної стелі в Києві і області можна в компанії Art Decor. Гарантуємо високий професіоналізм, широкий асортимент натяжних полотен європейських і китайських виробників, конкурентні ціни.