096-349-46-26
099-975-95-94

Акустичні натяжні стелі в Києві

Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2

До кінця акції:

Телефон: 098-585-87-89

Телефон: 099-975-95-94


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

Акустичні натяжні стелі

Для багатьох приміщень питання гучного звуку і сильних шумів є дуже актуальним. Це нічні клуби, кафе та інші розважальні заклади, спортзали, басейни і т.д. Також спеціальні акустичні вимоги висуваються до концертних залів, кінотеатрів і т.д. Вони не тільки повинні надійно ізолювати звук, але і в них не повинно утворюватися відлуння.

У цій статті ми детально розповімо про акустичні натяжні стелі, як ефективному варіанті звукоізоляції верха приміщень.

 Що собою являють акустично натяжні стелі

Це полотна, в яких виконана перфорація у вигляді величезної кількості дуже дрібних отворів. Працює така стеля наступним чином. Акустична хвиля, доходячи до такої перфорованої поверхні, руйнується від удару об ці мікропори. При цьому, завдяки невеликому діаметру цих отворів, звукові коливання, довжина яких значно більше, не можуть проникнути через них далі. Хвилі наче грузнуть в такому матеріалі і звукова енергія перетворюється в теплову. Тобто акустична стеля саме поглинає звук, а не відображає його. Тому він не тільки надійно ізолює приміщення від звуку (звук не може ні проникнути в нього, ні вийти з нього), але і перешкоджає утворенню луни.

 

Для звичайних приміщень досить використання одного акустичного полотна. Але якщо це кінотеатр, нічний клуб або ви хочете в повній мірі насолодитися звуком вашого домашнього кінотеатру, то для більшої ефективності між перфорованим полотном і основною стелею розташовують різні звукопоглинальні матеріали, типу базальтових плит або матів з мінеральної вати і т.д. Акустичний натяжна стеля поглинає до 90% звуку.

Переваги акустичних натяжних стель

Найголовніше – вони ефективно виконують функції, для яких створені – поглинати звук і перешкоджати утворенню в приміщенні відлуння. Тепер про інші переваги даних конструкцій:

 

 1. Простота і швидкість створення звукоізоляції. У порівнянні з іншими способами, використання акустичних стель вражає своєю елегантністю. Не треба думати, як приховати звукопоглинальні матеріали, як створити потім привабливий зовнішній вигляд. І навіть для великих за площею приміщень всі звукоізоляційні роботи можна виконати за один день.
 2. Привабливий зовнішній вигляд, який притаманний усім видам натяжних стель. Кращого рішення звукоізоляції приміщень в поєднанні з високою естетичною привабливістю не існує. Єдине обмеження – на акустичні полотна не можна наносити фотодрук, так як фарба заб’є пори і його звукоізоляційна ефективність знизиться.
 3. Високі теплоізоляційні властивості (в разі використання додаткових звукопоглинальних матеріалів).
 4. Простота догляду. Допускає сухе прибирання (пилососом), а також вологою губкою.
 5. Морозостійкість. Можна експлуатувати при температурах до мінус 450С (при використанні продукції відомих брендів).
 6. Екологічна безпека (у разі використання продукції відомих брендів).
 7. Великий термін експлуатації (за умови, що полотно буде від відомих брендів, про які трохи нижче).

 Недоліки акустичних натяжних стель

 1. Досить висока вартість. Якісні акустичні полотна випускають такі відомі бренди, як Clipso (Франція), Descor (Німеччина), Cerutti (Італія), Ecophon (Швеція). Ціна таких натяжних стель досить висока. Але якщо враховувати всі фактори – ефективність, зовнішній вигляд, довговічність, то, повторимося, акустичні натяжні стелі – це зараз краще рішення по звукоізоляції.
 2. Не можна використовувати фотодрук.
 3. На відміну від плівкових натяжних стель акустичні не є герметичними.

 Виробники акустичних натяжних стель

Ми вже перерахували вище найбільш відомих виробників акустичних натяжних стель. Найбільшою популярністю користується продукція брендів Clipso і Descor, про які ми розповімо докладніше.

 

Clipso пропонує найбільш широку гаму акустичних полотен:

 

 • Clipso 705 Acoustic – акустична тканина з показником перфорації 250 000 отворів/м2. Максимальна ширина – 5.1 м (також є полотна 3 і 4 м). Кольори – білий, чорний, бежевий.
 • Clipso 495 D – акустична тканина економ-класу. У порівнянні з Clipso 705 Acoustic має меншу щільність і більш виражену перфорацію. Ширина полотна 3 м. 4 м і 5.1 м. Кольори – білий, чорний, бежевий.

Акустичні полотна від Descor мають однакові показники перфорації (250 000 отворів/м2) і щільності і відрізняються лише кольором:

 

 • Descor Acoustic арт. 00900085 – білий;
 • Descor Acoustic арт. 00900086 – чорний.

Щільність тканини становить 185г/м2 (у Clipso 215 г/м2), ширина – 3,1 м, 4, 1 м, 5.05 м.