050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789
Натяжные потолки в Вышгороде

Натяжні стелі в Вишгороді за низькими цінами

Натяжні стелі в Вишгороді
Натяжні стелі вже близько 10 років займають лідируючі позиції в оформленні верху приміщення. Досить швидко вони стали доступні широким верствам населення. Якщо раніше такий вид покриття був, в основному, доступний жителям Києва та обласних центрів, то зараз його встановлюють в будь-яких населених пунктах. Наша компанія “Art Decor” пропонує натяжні стелі в Вишгороді.

Це містечко, що розкинулося на правому березі Дніпра, практично поруч з Києвом (до столиці всього 8 км) підкуповує своєю природою і, одночасно, близькістю до мегаполісу. Можна сказати, що Вишгород – це передмістя Києва. І багато його жителі хочуть жити не гірше, ніж в столиці.

Перевага натяжних стель

Натяжні стелі вдало поєднують в собі дуже привабливий зовнішній вигляд, масу достоїнств з точки зору експлуатації плюс доступна ціна. Розповімо про це докладніше.

Про те, як цей вид покриття може перетворити ваше житло, ви можете зрозуміти, поглянувши на портфоліо наших робіт. Як бачите, все приміщення набувають воістину царський вигляд. Особливо, якщо мова йде про стелі з фотодруком або багаторівневі конструкції, де поєднуються різні види натяжних полотен, вдало обігрується місцеве освітлення, світильники якого встановлюються в гіпсокартоні вставки, які декорують простір між рівнями.

Але, як ми вже сказали, натяжні стелі мають і багато експлуатаційних переваг:

  1. Простота догляду. Плівкові полотна (найбільш поширений варіант) можна мити за допомогою звичайних миючих засобів. А тканинні полотна можна без праці пропилососити. Особливо це актуально для кухонних приміщень з їх неминучою кіптявою.
  2. Можливість приховати на стелі різні комунікації.
  3. Повна герметичність. У разі затоплення зверху і якщо у вас плівкова натяжна стеля, яка правильно встановлена, то вона врятує ваше майно.

Правда слід зазначити, що є і боїться порізів і уколів, а також температур нижче + 50С. Він стає крихким. Тому в неопалюваних дачах їх встановлювати не можна. У цьому випадку наші фахівці запропонують вам тканинні полотна.
Тепер за цінами. Наша компанія “Art Decor” запропонує вам встановити натяжна стеля за дуже привабливими розцінками. Наприклад, квадратний метр звичайного плівкового сатинового, матового або глянцевого натяжної стелі у нас коштує від 170 грн. А чудові багаторівневі конструкції – від 400 грн. Тобто гарний, з двома рівнями натяжна стеля для досить великої кімнати 20 м2, вам обійдеться всього від 8000 грн.

Переваги компанії “Art Decor”

Якщо вам необхідні натяжні стелі в Вишгороді, звертайтеся в компанію “Art Decor”. Перерахуємо наші переваги:

  1. Великий і успішний досвід робіт. Наші фахівці більше 10 років встановлюють натяжні стелі в Києві і області. А це тисячі задоволених клієнтів. Встановлюємо, як прості однорівневі конструкції, таки стелі з кількома рівнями, які летять стелі, стелі «Зоряне небо», з 3D малюнком і т.д.
  2. Пропонуємо тільки якісні натяжні полотна. Через величезного попиту на них, з’явилося безліч компаній, що випускають продукцію сумнівної якості. Вона досить швидко зблякне на сонці, втратить свій привабливий вигляд. Але головне, вона небезпечна для здоров’я, виділяючи багато шкідливі хімічні речовини, наприклад, формальдегіди. “Art Decor” пропонує полотна тільки перевірених виробників. І в обов’язковому порядку ми на всю продукцію маємо сертифікати, що підтверджують її безпеку. Ми гарантуємо, що після установки запах піде максимум через 2 дні. На все натяжні стелі ми пропонуємо 12 років гарантії. За цей час з ними нічого не станеться – не зміниться колір, не буде деформації.
  3. Великий асортимент. Ми пропонуємо вам продукцію європейських і китайських компаній. У нас ви можете купити натяжні стелі тканинні і плівкові будь-якої фактури – сатинові, глянцеві, матові. Завдяки широкій ціновій пропозиції ви обов’язково підберете собі полотно до душі і можливостям.
  4. Безпека і чистота при монтажі. Якщо ви замовили плівкову стелю, то вона обов’язково встановлюється з підігрівом. Для цієї мети ми використовуємо теплові газові гармати з вибухобезпечними полімерно-композитними газовими балонами. Під час роботи застосовуємо перфоратори з мішками для збору пилу. Тому після нас мінімум пилу і ніякого бруду. А весь монтаж займет3-5часов (за умови однорівневої конструкції).
  5. Середній рівень цін. Про деякі наші тарифи ми вже говорили вище. В цілому скажімо, що ми забезпечуємо дуже високу якість робіт при середніх цінах.

Натяжні стелі в Вишгороді від компанії “Art Decor” – це красиво, стильно, якісно і за доступною ціною.