096-349-46-26
099-975-95-94
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Як правильно вибрати натяжну стелю

 

Звичайно, перед тим, як купити натяжну стелю в Києві, краще порадитися з професіоналами, що б ті порадили оптимальний варіант, наприклад, з дизайнерами компанії “Art Decor”. Але для, так би мовити, пристрілки, дамо кілька рекомендацій:

 

1. Враховуйте ширину приміщення. І пам’ятайте, що далеко не завжди можна натяжне полотно зробити безшовним.

 

2. Тканинна стеля категорично не рекомендується в ванних кімнатах і кухнях.

 

3. Який краще лакова/матова/сатинова стеля? Все залежить від смаку. Але пам’ятайте, що в невисоких і малих за обсягом приміщеннях краще підійде глянсове або сатинове полотно. Теж саме можна сказати про погано освітлені кімнати.

 

4. Якщо у вас високі стелі, варто розглянути варіант багаторівневої конструкції, яка дозволить кардинально перетворити приміщення. В принципі, у фахівців “Art Decor” є великий позитивний досвід створення дворівневих стель в стандартних кімнатах. Тому, якщо ви хочете отримати справжній ексклюзив і встановити таку конструкцію, звертайтеся. Виконаємо на найвищому рівні.

 

5. У дитячих кімнатах краще використовувати матове покриття. Надмірна яскравість там ні до чого. Але ще раз повторимося. Вам необхідний натяжна стеля в Києві? Установка її компанією “Art Decor” – це гарантія точного підбору варіанту і якісного монтажу.