096-349-46-26
099-975-95-94

Тканинні натяжні стелі в Києві. Дихаючі. Безшовні. Екологічні!

Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2

До кінця акції:

Телефон: 098-585-87-89

Телефон: 099-975-95-94


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

Тканинні натяжні стелі

Тканинні натяжні стелі вже були відомі пару століть назад. Аристократія охоче замовляла для своїх осель стелі, які були закриті тканиною. Правда, їх не можна було назвати натяжними. Матерія просто закріплювалася по периметру кімнати спеціальними планками.

Сучасні тканинні натяжні стелі мають мало спільного з своїми попередниками. Нижче ми розглянемо характеристики цього виду обробки верху приміщень.

Що є тканинна натяжна стеля

Спочатку про найголовніше, що найбільшою мірою цікавить споживачів:

 

 1. Матеріал полотна – це штучна тканина, виконана з полістирольних ниток.
 2. Максимальна ширина полотна становить 5.1 м.
 3. Полотно витримує температуру до мінус 450С.

Тепер для наочності, щоб краще зрозуміти, що собою являє цей вид натяжної стелі, порівняємо його з плівковим колегою.

 1. Міцність. Тканина, безсумнівно, міцніше. Її не можна, як ПВХ плівку випадково проткнути гострим предметом. Пояснення тут просте. Товщина ПВХ плівки становить трохи більше 20 мікрон, полістирольного полотна – мінімум в 2 рази більше. Крім того, полістирольні нитки є армуючим елементом, який підвищує міцність тканини на розрив. І що ще важливо, вони перешкоджають поширенню розриву. Тобто, якщо ви навіть прокололи випадково таке полотно, розрив дійде до найближчої нитки і зупиниться.
 2. Зносостійкість. І тут тканина виглядає краще плівки. Знову ж, через товщину і наявність ниток. Ці два фактори сприяють тому, що термін експлуатації тканинного натяжної стелі в кілька разів вище, ніж у плівкової.
 3. Стійкість до низьких температур. Тканинне полотно можна експлуатувати при температурі до мінус 450С, плівкове – до + 50С. Тому, якщо передбачається, що в приміщенні буде часто мінусова температура, наприклад, на дачі, вибір однозначний на користь тканини.
 4. Повітропроникність. Тобто ці полотна «дихають», а значить, знижується ймовірність виникнення на них конденсату. Правда ця перевага має сенс, якщо між натяжною стелею і справжньою стелею є багато простору.
 5. Відсутність необхідності нагріву полотна при монтажі до + 70-800С. Це істотно спрощує монтаж і знижує його вартість.

До плюсів тканинних полотен часто відносять те, що їх ширина складає до 5.1 м. Тобто в багатьох випадках можна обійтися без зварного шва. Але справа в тому, що вже досить давно на ринку з’явилися плівкові полотна шириною 5 м. Правда, виключно китайського і російського виробництва. І якщо ширина приміщення понад 5 м, то в такому випадку тканина сильно програє плівки (про це трохи нижче).

Тепер про недоліки тканинних натяжних стель.

 1. Відсутність герметичності. Вона не врятує вас від затоплення зверху. Більш того, так як еластичність тканини набагато нижче, ніж у плівки, то під впливом води її просто вирве з кріплень. Назад вставити не вийде. Треба все буде міняти.
 2. Добре помітний стик при ширині приміщення понад 5м. Тканинні полотна не зварюються. Тому, щоб збільшити ширину, необхідно застосовувати проміжний багет.
 3. Менша кількість фактур і забарвлень. Фактура у тканини тільки одна – матова. І кількість наявних кольорів в порівнянні з плівкою теж помітно нижче.
 4. Більшість тканинних полотен бояться вологи, і чистка їх допускається тільки сухим способом. Тому їх не можна встановлювати у ванних приміщеннях і не рекомендується на кухнях. Але є спеціальні тканинні стелі для таких приміщень. Наприклад анти бактерицидні і антібрудні полотна компанії Clipso.
 5. Вартість тканини помітно вище, ніж у плівки. І досить помітно.

Так чому ж тканинні натяжні стелі вважаються елітними, в порівнянні з плівковими?

Та тому що виглядають вони аристократично! Різниця в зовнішньому вигляді тканинного полотна і плівкового можна порівняти з відмінностями між оригіналом Рембрандта і його барвистою копією, надрукованою на глянцевому папері. Вся справа в структурі. Тканина натяжної стелі нагадує тканину для картин, а плівкової – папір. Саме тому, якщо у вас дорогий інтер’єр – з класичними меблями, картинами і т.д. робіть вибір на користь тканинної натяжної стелі!

Виробники тканинних натяжних полотен

Найбільш відомі два виробника цього елітарного виду натяжних стель:

 1. Clipso – французький бренд, який вважається законодавцем мод в області натяжних стель. Полотно виконується з поліефірних ниток, покритих поліуретановим шаром.
 2. Descor – німецький бренд, що змагається в популярності з французьким. Полотна від Descor мають більш дрібне плетіння і меншу товщину. Також французи пропонують більшу різноманітність натяжних стель з різними спеціальними властивостями. На додаток до стандартних, акустичних, напівпрозорих і з блискітками полотен (як і у Descor) у Clipso можна купити водовідштовхувальні, антибактерицидні і антігрязеві полотна.