Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Причини, за якими натяжна стеля може порватися

Можна розділити на дві групи:

  1. через неякісне полотна, зварювання полотен або монтажу;
  2. з-за необережної експлуатації.

До першої групи відносяться такі причини, як установка неякісної стелі полотна. Таке відбувається, якщо спокуситися дешевою продукцією від незнайомого китайського бренду. Сюди ж відноситься неякісне з’єднання полотна, в результаті чого розходиться зварний шов. Третя причина-перетяжка полотна, в результаті чого воно може лопнути, наприклад, в місці стику гарпуна.

До необережної експлуатації відносяться такі типові випадки:

  1. Поріз або прокол при знятті/установки світильника або будь-яких інших дії з ним, наприклад, заміні лампочки.
  2. Порив полотна при перестановці меблів, або його чистки. Зауважимо, що тканинні полотна набагато міцніші, ніж плівкові.
  3. Розплавлення плівкового полотна через близько розташованого до нього освітлювального приладу. Нагадаємо, що потужність ламп розжарювання не повинна перевищувати 40 Вт і вони повинні бути розташовані не ближче 40 см від стелі, якщо їх світло спрямовано вгору. Якщо світло спрямоване вниз, то відстань повинна бути не менше 10 см. Але найкраще використовувати сучасні led-світильники. Також зауважимо, що тканинні полотна таких обмежень не вимагають.
  4. Експлуатація плівкових полотен при температурі нижче +5 градусів. В цьому випадку ПВХ плівка стає крихкою і може просто лопнути.
  5. Затоплення зверху. Полотно може порватися від надмірної ваги води. У разі тканинної стелі у неї після висихання утворюються плями, і вона приймає неестетичний вигляд.

Що робити в разі пошкодження натяжної стелі

Якщо пошкодження відноситься до першої групи причин, то вимагайте у компанії, яка встановила вам натяжну стелю її заміни, якщо звичайно не вийшов термін гарантії (зазвичай, 17 років).

Якщо пошкодження сталося через необережну експлуатацію, то усувати причини доведеться за свій рахунок. У будь-якому випадку наша порада – звертайтеся до фахівців. Вони точно визначать, підлягає полотно заміні або його можна відремонтувати.

Підкажемо, в яких випадках і як натяжну стелю можна відремонтувати власними силами. Це можна зробити, якщо є тільки прокол або невеликий порив (до 2-3 см). Його можна замаскувати спеціальною декоративною наклейкою. Звичайно, не факт, що це буде виглядати більш-менш красиво.

Другий варіант – установка фальшивого світильника або іншого декоративного елемента. Для цього купується спеціальне кільце. Воно за допомогою клею для плівки приклеюється до полотна і потім ножем обрізується разом з плівкою по периметру. Потім в отвір, що утворився, вставляється декоративний елемент. Замість кільця можна скористатися картоном, вирізавши його за формою майбутнього елемента, який вставляється.

У разі, якщо пошкодження відбулося на відстані не більше 10-15 см від багета, то є варіант зняти полотно, повністю відрізати його по всій довжині (тобто вкоротити, щоб пошкоджена ділянка залишилася на відрізаному шматку), а потім знову встановити полотно. При такому пошкодженні, знову ж таки, настійно рекомендуємо звернутися до професіоналів. Лише вони можуть сказати, чи вдасться знову натягнути полотно і, якщо можливо, якісно виконають цю роботу.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


      Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом