Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Натяжні стелі під ключ

Якщо ви хочете у себе у квартирі встановити натяжну конструкцію, то має сенс замовити натяжні стелі під ключ. Давайте розкриємо це поняття.

Від 242 грн/м2

В наявності

Натяжні стелі під ключ – від проекту до монтажу

Часто натяжну стелю називають натяжною конструкцією, підкреслюючи, що це щось велике, що складається з декількох елементів. І дійсно, такий вид обробки верху приміщень в найпростішому вигляді являє собою натяжний полотно, яке за допомогою спеціальних багетів, які кріпляться до стін, фіксується під справжньою стелею. При цьому монтаж вимагає високої кваліфікації, так як він набагато складніший, ніж фарбування або обклеювання шпалерами плюс необхідний спеціальний інструмент, аж до теплової гармати або будівельного фена. Тому недостатньо просто купити натяжне полотно і аксесуари для його кріплення. Все це треба ще встановити. Отже, натяжна стеля під ключ має на увазі, що виконавець не тільки продасть вам натяжну стелю, а й встановить її. Але це найпростіший варіант, коли використовується одне полотно – один колір, одна фактура, один матеріал. Розглянемо більш складні випадки.

Комбіновані натяжні стелі під ключ

Комбінація декількох різнорідних полотен в одній натяжній конструкції дозволяє значно розширити декоративний потенціал натяжної стелі. Це все одно, що від малюнка на папері олівцем перейти до інсталяції, де використовуються різні кольори, матеріали, та ще підключають і світло.

Але така комбінація вимагає певної підготовки – необхідно різні полотна з’єднати між собою за допомогою зварювання або гіпсокартонних вставок, десь змонтувати світильники, підвести до них дроти. А якщо замовника цікавить малюнки на стелі? Тоді перед установкою необхідно виконати фотодрук обраної композиції. А для тканинних полотен можливий варіант розпису їх акриловими фарбами після установки. Усе? Ні!

Складна багаторівнева натяжна конструкція починається з проекту. За допомогою комп’ютерних програм промальовується в 3Д проекціях майбутня натяжна стеля, показується, як вона буде виглядати з різних ракурсів, при денному і штучному освітленні. Завдяки таким малюнкам замовник може на власні очі побачити, як буде виглядати його квартира і внести корективи. У проекті також розробляється технологія його монтажу. Адже необхідно чітко розписати, де і в якій послідовності закріплюються багети, гіпсокартонні елементи, де кріпиться рама під світильники і де в гіпсокартонні вирізаються під них отвори.

Якщо мова йде про натяжні стелі з ПВХ плівки, то поважаючий себе виконавець вибирає гарпунний метод монтажу, який дозволяє багаторазово знімати і встановлювати натяжне полотно (наприклад, при реконструкції, для ремонту або після затоплення зверху). Але такий монтаж вимагає дуже точного крою (з точністю до 1 мм), який розраховується за допомогою комп’ютерної програми.

Всі враховані аспекти створення натяжної стелі під ключ – проект, підготовка полотна (зварювання його з окремих смуг, форма), створення гіпсокартонних елементів, підготовка освітлювальних приладів і власне монтаж? Ні!

Незважаючи на те, що монтаж натяжної стелі відрізняється повною відсутністю бруду і мінімальною кількістю будівельного сміття, він все ж є. Натяжна конструкція під ключ має на увазі прибирання цього сміття. Ось тепер все! Саме весь, вищеописаний комплекс робіт називається установка натяжної стелі під ключ.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Відгуки з Google карт

Хочу сказати величезне спасибі монтажникам Богдану та Юрію за прекрасну роботу і професіоналізм. Якісно і швидко встановили натяжні стелі. Будемо користуватися послугами компанії ще. Рекомендую.

Анастасія

02.04.2022

Рекомендую цю компанію! Замовляв у них стелю. Працюють з якісними матеріалами, все зроблено в обумовлений термін, швидко і надійно. Роботи виконують професійним інструментом, без пилу і бруду. Персонал ввічливий. Беруться за будь-яку складність замовлення) Рекомендував всім своїм знайомим, кому актуальне питання з натяжними стелями. Оцінка найвища!!!

Олександр

19.07.2021

Відмінна фірма з якісними продуктом і послугами. Реагують швидко, приїжджають на завмер відразу, монтаж виробляють якісно. З цього приводу особлива подяка монтажникам Богдану та Юрію. Приїхали в призначений час, все зробили швидко і якісно. Ніякої «лірики» відчувається професіоналізм. Послугами Арт Декор скористалися не тільки ми, а й наші сусіди (за нашою рекомендацією). Всі задоволені. Це правильний бізнес.

Костянтин

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Натяжні стелі під ключ

242 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 242 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом