Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

(099) 27-97-777

Натяжні Стелі в Одесі
від компанії Art Decor
з 15 річною гарантією

Ми встановлюємо натяжні стелі будь-якої складності в Одесі та області з 2010 року!
Тисячі виконаних проектів та задоволених клієнтів.

Власне виробництво

Сертифіковані матеріали

Гарантія 15 років

Кваліфіковані спеціалісти

Наші переваги

Безпека та екологічність

Використовуємо лише сертифіковані матеріали, які не виділяють небезпечних для здоров'я речовин. При монтажі застосовуємо вибухобезпечні полімерно-композитні газові балони.

Оперативність та чистота

Вам не доведеться чекати на тижні виконання замовлення навіть у разі складного проекту. Працюємо кількома бригадами. Використовуємо перфоратори з пилозбірниками.

Вигідна ціна

Власне виробництво та великий обсяг замовлень дозволяють нам пропонувати конкурентні, доступні для всіх ціни. Замовте безкоштовний виїзд замірника та переконайтеся у цьому самі.

Якість

Багаторічний досвід роботи та використання тільки сертифікованих матеріалів дозволяють нам пропонувати клієнтам гарантію від 15 років. Наша стеля не втратить колір, не провисне, не піде складками. Гарантуємо!

Ціни на натяжні стелі в Одесі за 1 м2 (Полотно + 4 кути)

✅ Натяжні стелі мат, глянець, сатин від 165 грн/м2
✅ Паряща натяжна стеля від 300 грн/м2
✅ Тіньові натяжні стелі від 370 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Парячі Лінії” від 900 грн/м2
✅ Натяжні стелі з підсвічуванням від 250 грн/м2
✅ Багаторівневі натяжні стелі від 800 грн/м2
✅ Натяжні стелі з фотодруком від 650 грн/м2
✅ Тканинні натяжні стелі від 850 грн/м2
✅ Натяжні стелі з нішою для штор від 300 грн/м2
✅ Натяжні стелі “Зоряне Небо” від 35 грн/зірочка
У прайс-листі вказана приблизна вартість послуг!!! Дізнатися точну ціну можна зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів:
‎(099) 27-97-777.

Натяжні стелі в Одесі — будь-якої складності та на будь-який смак.

Одеса місто багатонаціональне, з багатою історією та архітектурою. Тут переплелися традиції, культури, епохи, що не могло не позначиться зовнішньому вигляді міста. Також Одеса – це великий туристичний центр, до якого з’їжджаються гості не лише з усієї України, а й із світу.

Не дивно, що одесити та підприємці з усієї України прагнуть освоювати цей регіон. Яким би бізнесом не займалася компанія, він піде в Одесі. Тут торгують, адже Південна Пальміра завжди була важливим логістичним вузлом, годують смачною їжею, відкривають готелі всіх рівнів та розважальні центри. Але популярність Одеси має свої недоліки – величезна конкуренція серед тих, хто хоче відкрити успішний розважальний заклад, ресторан чи готель. Тому особливості інтер’єру – це те, чим можуть приваблювати відвідувачів такі місця. Компанія Art Decor вже багато років встановлює натяжні конструкції в Одесі, тому ми можемо виконати будь-яке замовлення. Також ми із задоволенням ділимося досвідом того, як проектуються стелі для різних приміщень та стилів. Які матеріали можна використовувати та які ефекти. Нам доводилося працювати на різних об’єктах, тому про те, які особливості мають натяжні стелі в Одесі, можемо говорити впевнено, з точки зору професіоналів.

Хочеться відзначити особливий смак та почуття стилю одеситів. Нашим проектувальникам завжди легко працюється в цьому місті, тому що кожен замовник завжди знає, чого він хоче. Якщо говорити про загальні особливості інтер’єрів взагалі, і натяжні стелі зокрема, то варто виділити різноманітність стилів архітектури цього міста. саме на зовнішній вигляд будинку, в якому розташована квартира, ресторан, готель, кафе орієнтуються підприємці, і це правильно, тому що саме гармонійне поєднання екстер’єру та інтер’єру дає почуття цілісності дизайну та його унікальності. І найпростіше досягти такого збігу можна саме за допомогою натяжних стель. При чому не лише простіше, а й дешевше. Адже якщо змістити акцент дизайну інтер’єру на верхню частину кімнати, у нижній частині можна вже «грати» з деталями, використовуючи найменш дорогі аксесуари, предмети інтер’єру.

Які натяжні стелі ми встановлюємо в Одесі

Якщо говорити коротко, то будь-які плівкові та тканинні будь-яких фактур, кольорів, конструкцій.

Плівкові стелі є полівінілхлоридною (ПВХ) плівкою товщиною 0,17-0,35 мм. Має найрізноманітніші фактури. Найбільш популярними та доступними є матові, сатинові та глянцеві стелі.

Але також можемо запропонувати фактури під дерево, шкіру, металік, з блискітками тощо.

Тканинні стелі є тканиною зі штучних волокон, просочених поліуретаном. Мають лише матову фактуру. Довговічність приблизно в 2 рази більша, ніж у ПВХ стель, але й ціна в 2-3 рази вища.

Матовi натяжні стелі

Один із найпопулярніших видів натяжних стель. Зовні схожі на ідеально оштукатурену поверхню. Найбільш універсальний вид – застосовувати можна у будь-яких приміщеннях. Переважно використовувати світлі тони. На матовій поверхні фотодрук малюнків виглядає найвиразнішим.

Глянцеві натяжні стелі

Покриті лаковим шаром. Тому мають дзеркальну поверхню. Візуально збільшують висоту приміщення, освітлюють його, надають святкового вигляду. Часто встановлюють у спальнях, коридорах для їхнього освітлення. Фотодрук на них робити небажано. Добре виглядають навіть у разі темних тонів.

Сатинові натяжні стелі

За фактурою нагадують сатин, звідси та їхню назву. Але це все одно ПВХ плівка. За відбивною здатністю займає проміжне місце між матовою та глянсовою фактурою. Мають перламутровий ефект – при різних кутах освітлення змінюють відтінок і переливаються квітами.

Тіньові натяжні стелі

Завдяки спеціальному профілю кріплення натяжної стелі до стіни видно зазор шириною 6 мм між стіною та полотном, а місце стику полотна до стіни не видно, він маскується у густій ​​тіні. Здається, що стеля ширяє в повітрі. Виходить дуже ефектна картина.

Парящі натяжні стелі

У цій конструкції теж досягається ефект ширяння, але у вечірній час. У цих стелях використовують спеціальні профілі для кріплення полотна до стіни, в яких є паз для світлодіодної стрічки. При її включенні стик полотна до стіни губиться у потоці світла.

Безщілинні натяжні стелі

Завдяки спеціальному профілю та технології кріплення до нього полотна не утворюється щілина між профілем та полотном. Тому відпадає необхідність у декоративній вставці шириною 13 мм для маскування цієї щілини.

Тканинні натяжні стелі

(CLIPSO та DESCOR)

Компанія Art Decor використовує продукцію світових торгових марок CLIPSO, DESCOR, CERUTTI. Тканинна стеля виглядає аристократично, на ньому дивовижно виглядає малюнок, як справжня картина. Ці стелі довговічні (25-35 років) та міцні.

Натяжні стелі "Ширяючі Лінії" (Світлові лінії)

Різновид ширяючих стель. Тільки в цьому випадку світлодіодна стрічка встановлюється не по периметру стелі, а в будь-якому місці. Фахівці Art Decor можуть зробити ширяючі лінії різних видів – прямі, зигзагоподібні, навіть криволінійні.

Натяжна стеля із треком

У натяжну стелю монтуються спеціальні кронштейни (шинопроводи), якими можуть переміщатися світильники. Такі системи популярні у барах, нічних клубах. Але є приклади встановлення й у приватних будинках та квартирах.

Світлова натяжна стеля

Конструктивно представляє собою матове натяжне полотно, за яким до справжньої стелі встановлені світильники. При їх включенні полотно рівномірно розсіює світло на своїй поверхні і здається, що світиться вся стеля. Виглядає дуже ефектно.

Натяжні стелі з фотодруком

Малюнок на стелі робить приміщення неповторним і значно посилює його естетичну привабливість. Компанія Art Decor пропонує величезний каталог зображень, у тому числі 3D малюнки. Фотодрук проводиться екологічно безпечним чорнилом.

Дворівневі натяжні стелі

Є два полотна, встановлених на різних рівнях. Зазор між ними прикрашається гіпсокартонними вставками. Поєднуючи різні фактури та кольори, фігурні вирізи в рівнях, світильники у гіпсокартонних вставках наші фахівці отримують створюють конструкції з унікальним дизайном.

Наші сертифікати

Готові рішення

Тіньова натяжна стеля

У тіньовій натяжній стелі відсутнє стикування полотна зі стіною. Зрительно здається, що стеля парить в повітрі.

площа

5.00 м2

кiл-сть кутів

4

колір

білий

фактура

мат

час монтажу

4 години

Тканинна натяжна стеля

Тканинні натяжні стелі ✅ DESCOR та CLIPSO - дихаючі та екологічні!

площа

12.00 м2

кiл-сть кутів

4

колір

білий

фактура

мат Descor (Німеччина)

час монтажу

5 годин

Світлові лінії

Натяжна стеля «світлові лінії» має ще назви – «Парящі лінії» або «Світлові лінії».

площа

2.00 м2

кiл-сть кутів

4

колір

білий

фактура

мат

час монтажу

8 години

Переваги натяжних стель

Екологічна безпека

Всі натяжні стелі (плівкові та тканинні) – це 100% хімія. Тому виникає закономірне питання про їхню екологічну безпеку. Наша компанія працює тільки з сертифікованою продукцією відомих брендів, яка відповідає вимогам ЄС. Всі наші натяжні стелі мають клас А+ або А, згідно з європейським єдиним маркуванням будівельних та оздоблювальних матеріалів на предмет екологічної безпеки для здоров’я людини. Тому вони не виділяють шкідливі речовини, не мають запаху і їх можна використовувати навіть для дитячих кімнат.

Довговічність

Хоча натяжні стелі встановлюються дуже швидко, вони служать довго. Термін служби плівкових полотен – 10-15 років, тканинних – 20-35 років. Порахуйте, скільки за цей час вам доведеться по новій штукатурити і фарбувати стелю або міняти шпалери на ньому. Якщо порахувати і ці витрати, то виявиться, що натяжна стеля є не найдорожчим видом обробки верху приміщення.

Мінімальна втрата висоти приміщеннях

Маючи безліч перерахованих вище переваг, натяжні стелі при цьому незначно відбирають висоту приміщення. Стандартна однорівнева стеля забирає в середньому всього 3-5 см висоти. Для стандартної висоти стель 170-175 см це всього не більше 3%. Тому натяжні стелі можна ставити у будь-яких квартирах та будинках.

Вологостійкість

Полотно легко переносить вологу та може застосовуватись у таких приміщеннях, як ванна кімната або басейн. Зазначимо, деякі види тканинного полотна теж вологостійкі. Є навіть спеціальні види для басейнів.

Швидкість встановлення

Всю цю красу натяжної стелі ви отримаєте буквально за один-два дні. При цьому не буде ніякого бруду, неминучого при виконанні мокрих робіт – штукатурення, поклейки шпалер. Відпадає необхідність у вирівнюванні стелі, її ґрунтовки та шпаклівки. Докладніше про монтаж натяжних стель ми розповімо нижче, зараз же скажемо – все відбуватиметься максимально швидко та комфортно для господарів приміщення. Їм навіть меблі не доведеться виносити з нього. Принаймні, це правильно, якщо у вас працюватимуть фахівці нашої компанії Art Decor.

Відсутність тріщин

Особливо це актуально для новобудов. Будинок дав осідання і на стелі утворилися тріщини, відлітає плитка, рвуться обом. Знайома картина? Але тільки не для власників квартир із натяжними стелями. Еластичність і пружність натяжної стелі дозволяє їм витримувати деформації, що виникають, без найменших пошкоджень.

Герметичність

При правильному встановленні полотно не пропустить воду, якщо вас почне заливати сусід зверху. Воно витримує, залежно від плівки (її товщини та виробника) 80-120 кг/м2 навантаження. Після цього необхідно викликати фахівців Art Decor, і вони акуратно приберуть над ним воду.

Легко приховати проводку, повітропроводи системи вентиляції тощо.

Часто саме установка натяжної стелі є єдиним прийнятним варіантом, щоб у квартирі в потрібних місцях встановити кондиціонери, вентиляційне обладнання. А наскільки полегшується монтаж освітлювальних приладів? Адже відпадає необхідність бити штроби в стелі, щоб непомітно підвести дроти. У разі натяжної стелі їх досить просто прикріпити скобами до стелі та все.

Ідеальна звукоізоляція

У деяких приміщеннях (кафе, нічні клуби, кінозали, приміщення для домашнього кінотеатру) отримання необхідної акустики стає справжньою проблемою. Але тільки не для натяжної стелі! По-перше, випускаються спеціальні плівкові та тканинні акустичні полотна. У них виконана перфорація, непомітна для ока – найдрібніші отвори з певною щільністю на 1 см2. Проходячи через них звукова хвиля дробиться, руйнується. Тим самим відбувається її поглинання та досягається відсутність луни. По-друге, за полотном легко непомітно розташувати спеціальні звукоізолюючі та звукопоглинаючі мати.

Простота догляду

Натяжні стелі допускають сухе та вологе прибирання, у тому числі з використанням миючих засобів (тільки без абразивних частинок). Є натяжні полотна з ефектом брудовідштовхування для особливо запилених приміщень.

Гарний зовнішній вигляд

Будь-яке натяжне полотно – це ідеально рівна поверхня. Плюс різноманітність фактур та кольорів. Якщо використовувати полотна віп класу, то ви отримаєте над головою справжній витвір мистецтва. Натяжні полотна доречні і в стандартних житлах, і для прикраси розкішних інтер’єрів у класичному стилі, стилі ампір, бароко, модерн. Натяжне полотно дозволяє навіть нанесення вручну на нього малюнка акриловими фарбами (тканинне полотно). І тут виходить ексклюзивний варіант.

Необмежені можливості дизайну

Натяжну стелю люблять усі дизайнери. Ще б пак, він практично не обмежує політ їх фантазій. Поєднуючи різні кольори (наприклад, ПВХ стелі мають більше 150 кольорів та відтінків), фактури, встановлюючи всілякі світильники, комбінуючи кілька полотен на різних рівнях, використовуючи фотодрук можна створювати справжню пишність, яка задовольняє найвибагливіший смак. На сьогоднішній день натяжна стеля – це безумовний лідер за можливостями дизайну.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 15 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Поширені запитання

01

Від чого залежить ціна натяжної стелі?

Ціна натяжних стель залежить від наступних факторів: Вартості безпосередньо натяжної стелі (без монтажу) Вартості монтажу. Ми (і інші компанії також) вказуємо вартість 1 м2 стелі з урахуванням монтажу. Але слід врахувати, що що сума вказується для стандартних приміщень – з 4 кутами, всі сторони приміщення прямолінійні, один стояк і один центральний світильник. Все, що понад цього набору - додаткові стояки, світильники, наявність кондиціонера здорожує вартість квадратного метра.

02

Чи існує мінімальна сума замовлення при установці натяжної стелі?

Так, така сума існує. Адже необхідно окупити супутні витрати на зарплату диспетчера, який приймає замовлення, транспортні витрати і т.д. У різних компаній мінімальна сума замовлення різна. Зазвичай ока коливається в межах 4500 - 6500 грн. Тобто, якщо по калькулятора вартість натяжної стелі буде менше (наприклад, змонтувати стелю в туалеті 0,5 х 0,5 м), то її дотягнути до мінімальної вартості. У нашій компанії мінімальна сума замовлення становить 4200 грн.

03

Які плівкові стелі дорожче - матові, сатинові або глянцеві?

Все індивідуально. У деяких виробників їх ціна однакова, у інших відрізняється. Об'єктивно, глянцеві стелі зробити технологічно складніше. Тому вони коштують дорожче. Але якщо є різниця в ціні, то вона невелика. Не більше 5-10% за квадратний метр.

04

Виклик замірника оплачується?

Виклик фахівця для виміру - консультації безкоштовний в разі, якщо ви підпишіть договір з компанією на установку стелі. В іншому випадку такий приїзд - платна послуга. І становить приблизно 300 грн.

05

Скільки часу займає установка натяжної стелі?

У приміщенні площею до 50 м2 однорівнева стеля встановлюється за день. З урахуванням виїзду замірника та укладання договору – 2-3 дні. У разі створення багаторівневої конструкції безпосередньо монтаж займає 2-3 дні плюс розробка дизайн-проекту. У цьому випадку термін може зрости до 2 тижнів.

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Одеса, вул. Академіка Філатова, 16А, офіс 2

Телефон:

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


      Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом