Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Натяжні стелі і температурні режими

Натяжні стелі і температурні режими

Натяжні стелі є одним з найпопулярніших видів оформлення верху приміщення в даний час. Завдяки чудовому зовнішньому вигляду, відмінним експлуатаційним характеристикам і доступній ціні, їх повсюдно встановлюють в будинках, квартирах, заміських котеджах. Але, не дивлячись на високі технічні характеристики натяжних полотен, вони все ж мають деякі обмеження, особливо в частині температурних режимів експлуатації. Розповімо про них докладніше.

Температурні режими для плівкових натяжних стель

Цей вид натяжної стелі найбільш вимогливий до температури експлуатації. Фахівці Art Decor рекомендують їх експлуатувати в діапазоні 5-500С. При низьких температурах плівка ПВХ стає крихкою і може порватися навіть від найменшого механічного навантаження. Або взагалі лопнути сама по собі, так як знаходиться в натягнутому стані. Якщо це не відбудеться відразу, то через пару-трійку років експлуатації при низьких температурах точно. Тому ми не рекомендуємо встановлювати плівкові натяжні стелі в неопалюваних або погано опалюваних приміщеннях – на лоджіях, балконах, заміських дачах і т.д.

Верхня межа температури для таких полотен обмежений 500С. Звичайно, плівка не оплавитися і при 600С (її нагрівають до 60-700С при монтажі), але її механічні властивості будуть поступово погіршуватися, а головне, буде погіршуватися зовнішній вигляд.

Про верхню температурну межу слід пам’ятати, коли встановлюєте освітлювальні прилади. Наша головна рекомендація в цьому випадку – використовуйте енергозберігаючі лампи, так як вони при роботі не нагріваються. У разі використання ламп розжарювання, обмежтеся потужністю до 40 Вт. При цьому розташовуйте їх на відстані не бліде 40 см до плівкового натяжного полотна, якщо світло спрямоване вгору і не ближче 10 см, якщо світло спрямоване вниз.

Температурні режими для тканинних натяжних стель

Тканинні полотна, що представляють собою переплетені поліестерові нитки, просочені поліуретаном, мають значно ширший температурний діапазон експлуатації. Залежно від бренду нижня межа становить мінус 35-400С. А верхня – 800С. Це дозволяє їх використовувати без обмежень в будь-яких житлових приміщеннях – на верандах, у заміських будинках, балконах, лоджіях і т.д. Але при цьому слід пам’ятати, що не всі тканинні полотна добре переносять підвищену вологість, а тільки спеціальні види.

Якщо у вас в приміщенні, де ви зібралися встановлювати натяжна стеля можливі температурі на кордоні зазначених діапазонів, обов’язково треба запитати у фахівців Art Decor дозволений температурний інтервал експлуатації конкретного полотна.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


      Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом