096-349-46-26
099-975-95-94

Якісні натяжні стелі у Вишневому від 119 грн / м2 з безкоштовним заміром!

Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2

До кінця акції:

Телефон: 098-585-87-89

Телефон: 099-975-95-94


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

Натяжні стелі в Вишневому

 

Вишневе – красива поетична назва міста-супутника Києва. Такі ж красиві, з цікавими малюнками натяжні стелі у ванни, зали, кухні, спальні, кабінети встановить його жителям компанія “Art Decor”. Дане облаштування стелі допоможе вам вирішити відразу безліч проблем:

  1. Надати квартирі цікавий оригінальний вигляд. Погодьтеся, в інтер’єрі будь-якої кімнати стеля займає саме видне і найбільше за площею місце. А саме натяжні конструкції на сьогоднішній день є найбільш виразними з точки зору естетичного сприйняття.
  2. Надійно захистити меблі, побутову техніку, килими від затоплення сусідами зверху. Натяжний полотно витримує до 100 кг/м2 – це десяти сантиметровий шар води! Ніякі інші варіанти обробки стелі на це не здатні.
  3. Утеплити приміщення за рахунок утворення повітряного прошарку між істинною стелею і іншим приміщенням (за таким же принципом працюють вікна). При цьому дуже багато тепла йде саме через верх, так як це природний напрямок руху теплого повітря. Особливо ефективна в цьому плані багаторівнева стеля.
  4. Знизити рівень шуму за рахунок все того ж повітряного прошарку плюс самого натяжного полотна.
  5. Знизити трудомісткість догляду. Особливо це стосується такого приміщення як кухня. Натяжна стеля з ПВХ плівки легко миється звичайною вологою губкою.

 

Зауважимо ще, що і установка таких стель не викличе у вас великої незручності. Наші фахівці виконають монтаж за 2-3 години, і для цього не потрібно трудомісткого пересування меблів і т.д.

 

Натяжні стелі в Вишневому від компанії “Art Decor”

 

Наша компанія займається багато років установкою натяжних стель в Києві і області, зокрема в Вишневому. За цей час сформувався колектив, здатний пропонувати рішення найвищого рівня дизайну та виконання. Компанія “Art Decor” – це:

 

  1. Найсучасніший дизайн натяжних конструкцій. Наші фахівці, щоб вистояти в жорсткій конкурентній боротьбі в столиці, постійно шукають і придумують цікаві свіжі ідеї по колірному рішенню (нові сучасні тони забарвлення, поєднання кольорів), по конструкції (особливо якщо це дворівнева або трирівнева стеля), світловому рішенню. Володіючи величезним досвідом, вони запропонують оптимальні види натяжних полотен для ваших кімнат. Наприклад, якщо у вас простора зала, то краще встановити двох, а то і трирівневу конструкцію, поєднуючи різні види полотен і малюнки з 3D ефектом. Для невеликого передпокою, ванної та кухні підійде глянсова або сатинова стеля світлих тонів з ПВХ плівки, яка легко миється і абсолютно не боїться вологи. Для дитячої та кабінету – краще рішення матова стеля з фотодруком. Для дитячої використовуються картинки мультяшних героїв або подібної тематики, для кабінету – малюнки в залежності від уподобань його господаря – від пейзажів до репродукцій картин Сальвадора Далі. Спальня це особливе, найбільш інтимне приміщення в квартирі. Тому до його оформлення необхідно підійти найбільш відповідально. Наші фахівці запропонують вам декілька варіантів оформлення (з показом ілюстрацій), щоб ви змогли вибрати краще для себе. З фото наших робіт ви можете ознайомитися в нашому портфоліо.
  1. Якісна, з урахуванням всіх вимог виробників натяжних стель, установка. На будь-яку свою стелю, будь-якої конструкції і розміру (шовне або безшовне полотно) ми надаємо мінімум 12-річну гарантію.
  2. Велика різноманітність натяжних конструкцій в різних цінових категоріях. Ми запропонуємо рішення по стелі для будь-якого гаманця!
  3. Конкурентна ціна для будь-якого варіанту. Купити натяжну стеля в “Art Decor” – це купити вигідно! Плюс безкоштовний виклик замірника.