066-03-23-888
093-58-58-789
096-34-94-626

Якісні натяжні стелі у ванній від 119 грн / м2 з безкоштовним заміром!

Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2

До кінця акції:

Телефон: 098-585-87-89

Телефон: 099-975-95-94


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

Натяжні стелі у ванній (санвузол)

 

Говорячи про обробку ванної кімнати (санвузла), відразу згадується про підвищену вологість в даному приміщенні. І підвищену – це м’яко сказано. Найчастіше по стінах збігають струмки конденсату. Тому головна вимога до натяжної стелі для ванної – це стійкість до вологості, точніше, просто до води. Тепер про інші особливості цієї конструкції для даного приміщення.

 

Особливості натяжної стелі для ванної кімнати (санвузла)

 

Про підвищену вологість ми вже сказали. Але ця кімнати також характеризується значними перепадами температур. Там може бути і плюс 400С, а через всього декілька хвилин всього плюс 200С. Якщо не враховувати цей фактор, то з часом, полотно у вас може просто потріскатися.

 

І ще є один фактор, який найбільшою мірою притаманний ванної кімнати. Це фактор протікання. Адже найбільше «топиться» саме ці приміщення. Сусіди зверху забули, що набирали воду в ванну, спав шланг для відкачування води з пральної машини, дала тріщину через постійний перепад температур труба зливу води з ванни. І все, вас заливає! Але ні, у вас же натяжна стеля. Але тільки не багаторівневий! В цьому випадку, в силу специфіки його конструкції і використання гіпсокартону, герметичності домогтися не вийде. Тому не створюйте в ванних кімнатах багаторівневих натяжних стель. Так, до того ж, вони надмірно загромоздят і так невеликий простір.

 

Переваги натяжної стелі для ванної

 

  1. Гарантія того, що вас не заллє сусіди зверху. Детальніше про це ми говорили вище.
  2. Виразність. Погодьтеся, блискуча глянцева стеля, та ще з фотодруком з відповідним сюжетом, це чудово. Глянець візуально розширить простір, наповнить його додатковим світлом. А малюнок підніме вам настрій. Тільки пам’ятайте, не використовуйте полотно з малюнком, виконаним сольвентним чорнилом. Воно не стійке до води. Та й трохи токсичне. Коли все ваше тіло контактує з водою і випарами, це погано. Можна, до речі, зробити натяжну стелю «Зоряне небо». Тоді ви отримаєте дуже переконливу ілюзію романтичного купання в морі вночі.
  3. Легкість створення точкового стельового освітлення. До речі, для ванної це рідкість. Адже підвісні конструкції там практично не застосовуються. Фахівці ж компанії “Art Decor” запропонують вам дуже виразні світлотехнічні варіанти.

 

Зацікавив натяжна стеля для ванної (санвузла)? Звертайтеся в компанію “Art Decor”.