050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789

Якісні натяжні стелі в спальні від 119 грн / м2 з безкоштовним заміром!

Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2

До кінця акції:

Телефон: 098-585-87-89

Телефон: 099-975-95-94


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

Натяжні стелі в спальні

 

Натяжні стелі для спальні, втім, як і будь-який інший предмет інтер’єру, повинні відповідати смакам господарів. Розглянемо дві основні концепції щодо даної кімнати:

 

 

  1. Спальня – це місце спокійного відпочинку і сну. Тоді, підбираючи для неї натяжні стелі, краще дотримуватися наступних правил:
  • вибирати спокійні теплі кольори – бежевий, салатовий і т.д.
  • використовувати матову поверхню;
  • якщо ви любите фотодрук, то картинка повинна бути спокійною – а ля «Ведмедики в лісі», можна використовувати абстрактні малюнки або китайські ієрогліфи, що символізують любов, спокій, тепло і т.д.

 

Трохи більше про матеріал полотна. Краще використовувати ткань. Вона дозволить зробити кольори більш чіткими, а малюнок більш об’ємним. До того ж цей матеріал повітропроникний, що не зайве буде для приміщення, де людина безперервно проводить мінімум вісім годин на добу.

 

  1. Спальня – це місце бурхливих і яскравих емоцій. Зазвичай такий концепції дотримується молоде покоління. У цьому випадку, вибираючи натяжні стелі, намагайтеся враховувати наступне:
  • зупиніть свій вибір на яскравих збуджуючих світлі – червоному, бордовому;
  • використовуйте глянсову поверхню, що працює як дзеркало.
  • малюнок фотодруку повинен відповідати концепції спальні її господарів.

 

Кілька слів про багаторівневі натяжні стелі. У спальні вони також доречні, як і в інших кімнатах. З їх допомогою можна виділити, наприклад, зону безпосередньо, сну або зону, де жінка приводить себе в порядок.

Не можна не сказати про варіант натяжної стелі «Зоряне небо». Він доречний, як для спокійної спальні, так і молодіжної. У будь-якому випадку романтики не завадить. А фахівці компанії “Art Decor” створять для вас справжню казку.

 

Симфонія освітлення

 

Використання натяжної стелі істотно розширює варіанти освітлення спальні. Адже проводку і лампи відмінно декорує полотно. Як показує практика, однаково добре виглядають варіанти:

 

  • використання в якості основного освітлення люстру плюс зональне освітлення за допомогою світлодіодних ламп;
  • застосування виключно світлодіодних ламп.

 

Натяжна стеля в спальні – це і швидкість реалізації задуму. Якщо існує вже дизайн проект, то фахівцям “Art Decor” для його втілення в життя досить 3-4 годин! І практично ніякого бруду і пилу. Це вам не пофарбувати стелю або зробити підвісну конструкцію. А служити така краса буде мінімум 15 років!

 

Звертайтеся в компанію “Art Decor” і ви отримаєте натяжну стелю, який зробить вашу спальню красивим і затишним гніздечком.