050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789

Натяжні стелі в вітальню

 

Натяжна стеля завоювала високу популярність в Україні. Всі говорять про двох її незаперечних переваг:

 

  1. Високу естетичну привабливість.
  2. Відмінні експлуатаційні характеристики:
  • повну герметичності і, як наслідок, надійний захист від затоплення зверху;
  • хорошу тепло- і звукоізоляцію;
  • легкість догляду.

На наш погляд слід ці переваги доповнити ще одним – різноманітністю конструкцій і колірних рішень, що дозволяє підібрати натяжну стелю для будь-якого приміщення. Це можете бути спальня, кабінет, зала, прихожа, кухня. Встановлюються зараз такі конструкції і в ванній кімнаті. У будь-якому випадку в інтер’єрі вони виглядають дуже ефектно.

 

У цій статті ми розповімо про натяжні стелі в вітальню, які може встановити наша компанія «Art Decor».

 

Особливості вітальні з точки зору установки натяжних стель

 

Про призначення вітальні говорить її назва. Тобто це приміщення служить для прийому гостей. Як правило, це одна з найбільших кімнат у квартирі/будинку. І, зрозуміло, при створенні в ній інтер’єру акцент робиться не тільки на естетичні нахили господарів, але і щоб подати житло в найкращому вигляді. Тобто зробити вітальню по можливості більш барвистою. А для цього натяжна стеля підійде, як не можна до речі.

 

Варіанти натяжних стель у вітальні

 

Найкраще для цієї кімнати підійде багаторівнева стеля. Якщо приміщення велике – від 20 м2, то можна задуматися про трирівневий варіант, в інших випадках оптимальніше дворівнева конструкція.

 

Якщо говорити безпосередньо про саму стелю, то звичайно, вона визначається багато в чому смаком господарів. Ідеї можуть бути найрізноманітніші. Наведемо кілька стандартних варіантів:

 

  1. Центральна частина стелі – тканинне матове полотно з нанесеним на ньому малюнком. Картинки найрізноманітніші – квіти, небо і т.д. По периметру натягується глянсове полотно, яке відокремлюється від центральної частини вставкою з гіпсокартону, в якому встановлюються точкові світильники. Якщо площа вітальні велика, то безпосередньо в центрі, навколо люстри може бути натягнуто глянсове полотно, яке буде красиво відбивати світло. Кольори і тони полотен залежать від інтер’єру приміщення.
  2. Дворівнева конструкція з 3D ефектом. Тобто для нижнього рівня береться напівпрозоре полотно, на якому намальовані предмети переднього плану. Для верхнього рівня береться щільне тканинне полотно, на якому нанесений основний малюнок. Найбільш популярні варіанти 3D малюнків – небо або морське дно. Також між полотнами можливий монтаж гіпсокартонних вставок для розміщення на них світильників для ефектного підсвічування малюнка.
  3. Дворівнева або трирівнева стеля, в якої немає вираженої центральної та периферійної частини. Зазвичай така натяжна конструкція встановлюють у випадках, коли у вітальні є яскраво виражені зони, які підкреслюються і зверху теж.

 

Для маленьких віталень можливі однорівневі варіанти, ціна яких більше доступна. А установка займає всього 3-4 години. Зазвичай для цього використовуються такі види стель, як матова або сатинова. Глянцевий варіант в даному випадку не дуже прийнятний, так як не всім гостям сподобається, що він відображається на стелі.

 

Якщо говорити про натяжні стелі «Зоряне небо», то в вітальні він теж використовується рідко. Адже вони найбільш ефективні при повній темряві. А зустріч з гостями відбувається, як правило, при хорошій освітленості.

 

Якщо ви хочете прикрасити свою вітальню натяжною стелею, зверніться в компанію «Art Decor». Наші фахівці виконають її дизайн в декількох варіантах, в яких будуть враховані всі ваші побажання. Вам залишиться тільки вибрати найбільш вподобаний. І в найкоротші терміни наші фахівці в точності відтворять його у вашій квартирі. З фото деяких наших робіт ви можете ознайомитися в портфоліо.

 

У нас ви можете купити натяжні стелі різних брендів різних цінових категорій. На всі роботи надається гарантія від 12 років.