050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789

Якісні натяжні стелі в студію від 119 грн / м2 з безкоштовним заміром!

Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2

До кінця акції:

Телефон: 098-585-87-89

Телефон: 099-975-95-94


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

Натяжні стелі студії

Квартири-студії останнім часом набули неабиякої популярності, особливо серед молодих людей. Адже навіть при відносно невеликій загальній площі вони дають відчуття простору і дозволяють легко робити зміни в інтер’єрі, швидко реалізуючи ідеї, що сподобалися.

 

 

Натяжні стелі в студії виглядають дуже органічно і допомагають ще більше візуально розширити простір.

 

Варіанти натяжних стель в студії від компанії «Art Decor»

 

 

Чим ще хороша квартира студія з точки зору натяжних стель? Вона дозволяє використовувати практично будь-яку конструкцію, будь-які види, тони кольорів, будь-який дизайн, аби все це подобалося власникам. Для таких приміщень, як спальня, зала, кухня таке сказати не можна (а у ванній ще більші обмеження, пов’язані з підвищеною вологістю цього приміщення).

 

 

Однорівневі натяжні стелі в квартирі студії

 

 

Матова стеля приваблива тим, що на великій площі з нанесеним малюнком вона буде виглядати дуже ефектно. Уявіть, заходите в таку квартиру, а там від стіни до стіни над головою розкинувся зелений луг або озеро і т.д. Це справляє приголомшливий ефект.

 

 

Сатінова стеля більше підходить для невеликих квартир студій. малюнки на неї теж будуть добре виглядати. Але краще використовувати якісь візерунки у вигляді квітів і ліній. У цьому випадку найбільш виграшно буде проявлятися перламутровий ефект.

 

 

Глянцева стеля привабить молодих людей, які люблять все ефектне і яскраве. У невеликій студії воно візуально її розширить, а у великій зробить квартиру просто гігантської.

 

 

Багаторівневі натяжні стелі в студії

 

 

І все ж краще в студіях використовувати багаторівневі конструкції. По-перше, дозволяє площа. По-друге, будь-яка така квартира, хоч і не має ніяких стін-перегородок, передбачає наявність певних зон – відпочинку, прийому їжі, роботи. І багаторівнева стеля допоможе підкреслити такі зони.

 

 

На відміну від, наприклад, натяжних стель у вітальні, в студіях рідко застосовується прийом наявності в них центральної та периферійної частини. Його конструкція складніша. Наприклад, над зоною сну натягується глянсове полотно. Над зоною прийому їжі встановлюється матове полотно з яким-небудь красивим натюрмортом. А над рештою площею натягується ситцеве світле однотонне полотно.

 

 

Втім, варіантів може бути дуже багато. Повторимося, все залежить від смаків господарів. До речі, багаторівнева (зокрема дворівнева) натяжна стеля хороша ще тим, що дозволяє організувати різні зони освітлення.

 

 

У студії добре виглядає стеля «Зоряне небо». У господарів такій квартирі виникає максимально повна ілюзія перебування під відкритим нічним небом.

 

 

Дизайнери «Art Decor» виконували проекти створення натяжних стель в студії з 3D ефектом. Виглядало дуже красиво. Причому і в цьому випадку можна створити різні зони на стелі. Фото робіт дивіться в портфоліо.