050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789

Якісні натяжні стелі на Борщагівці від 119 грн / м2 з безкоштовним заміром!

Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2

До кінця акції:

Телефон: 098-585-87-89

Телефон: 099-975-95-94


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

Натяжні стелі на Борщагівці (Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка)

 

 

Натяжні конструкції зараз із задоволенням встановлюють і жителі столиці, і жителі невеликих населених пунктів, наприклад, таких як Петропавлівська Борщагівка та Софіївська Борщагівка, які впритул примикають до Києва. Компанія “Art Decor”, багато років працює на київському ринку натяжних стель, надає послуги з їх встановлення для будь-яких населених пунктів Київської області, включаючи вищезгадані.

Які види натяжних стель пропонує “Art Decor”

 

 

Будь-які! У нас ви купите сатинову, глянцеву або матову стелю з малюнком або без (картинки на будь-які теми – від дитячих до репродукцій відомих художніх полотен). Також наші дизайнери мають величезний досвід в проектуванні багаторівневих натяжних конструкцій (як правило, це дворівнева або трирівнева стеля). В залежності від побажань клієнта і характеристик приміщення (площі, освітленості, функціональної приналежності – спальня, кухня, залу і т.д.) вони запропонують багаторівневий варіант, що поєднує в собі різні види полотен, гіпсокартонні конструкції, малюнки, освітлювальні прилади.

 

 

Основне наше завдання – в будь-якому випадку, для будь-якої, простою або складною натяжної конструкції забезпечити, щоб стеля органічно виглядала в інтер’єрі і справляла максимальний візуальний ефект. Для цього використовується все – професійно підібрані кольори і тони, потрібна фактура полотна, її відбивна здатність і т.д. Повірте, можливості, яка має натяжна конструкція, наші фахівці використовують максимально повно! Фото наших робіт представлені в портфоліо.

 

 

Коли ми говоримо, що встановлюємо будь-які натяжні стелі, то маємо на увазі і різних виробників. Найкрасивіші і якісні – це французька продукція компаній BARRISOL, ALKOR, CTN і ін. Вони дозволяють втілити в життя на найвищому рівні будь-які дизайнерські ідеї. Але ціна їх досить висока від 200 грн/м2.

 

 

Більш прийнятна за доступністю продукція італійських, німецьких, бельгійських, шведських компаній. Найчастіше вони працюють з використанням французьких технологій (особливо бельгійські фірми), тому за якістю вони мало поступаються своїм більш іменитим колегам.

 

 

Найдешевші – це китайські натяжні стелі. В останньому випадку ми пропонуємо сертифіковану екологічно безпечну продукцію відомих фірм. Наші фахівці детально розкажуть вам про переваги той чи іншою натяжної стелі. Ми гарантуємо, що обов’язково зможемо підібрати для вас прийнятні варіанти натяжних конструкцій за зовнішнім виглядом і вартістю.

Натяжні стелі в Борщагівці від “Art Decor” – від ідеї до втілення тільки високу якість

 

 

Про професіоналізм наших дизайнерів ми вже сказали. Вони зроблять сучасний проект під будь-який дизайн приміщення. Але його необхідно ще втілити в життя. Цим у нас займаються спеціальні бригади, укомплектовані співробітниками з великим досвідом роботи. Монтаж буде виконаний точно відповідно до проекту і вимог виробника натяжного полотна. Залежно від його виду а і побажань власника, установка може бути виконана холодним або гарячим способом. Але якість буде гарантована завжди і надана мінімум 12 річна гарантія.

 

 

Купити натяжні стелі в “Art Decor” – це не тільки підібрати кращий для себе варіант, але і в будь-якому випадку заощадити. Так як у нас одні з кращих в Київській області цінові пропозиції. Тому, якщо вам необхідні натяжні стелі у ванній, кухні, залі і т.д., звертайтеся в “Art Decor”. Прекрасний зовнішній вигляд, якість і прийнятну ціну ми гарантуємо!