096-349-46-26
099-975-95-94

Якісні натяжні стелі в Гостомелі від 119 грн / м2 з безкоштовним заміром!


Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2

До кінця акції:

Телефон: 098-585-87-89

Телефон: 099-975-95-94


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

Натяжні стелі Гостомель

Компанія “Art Decor” надає комплекс послуг з установки натяжних стель в Києві і області, зокрема в селищі Гостомель. Найголовніше наша перевага – ми пропонуємо столичну якість проекту і його виконання при цілком доступних цінах. Перш ніж докладніше розповідати про нашу діяльність, коротко розповімо про те, які види таких конструкцій і яких виробників ми пропонуємо нашим клієнтам.

 

Варіанти натяжних стель від компанії “Art Decor”

 

Якщо говорити коротко, то ми встановимо будь-яку стелю – сатинову, глянцеву, матову, а також їх поєднання, тобто багаторівневу конструкцію, в якій буде використовуватися кілька видів полотен, які відокремлюються спеціальними гіпсокартонними вставками.

 

У будь-якому випадку ви отримаєте стелю, яка буде відповідати вашим вимогам, і яка найкращим чином буде виглядати в інтер’єрі. Наприклад, якщо у вас невелика спальня, кухня, зала і т.д. то дизайнери “Art Decor” запропонують глянцеве полотно світлих тонів. Воно візуально розширить площу приміщення і освітлить його. А для дитячої та кабінету ми запропонуємо купити тканинне матове полотно з фотодруком. Такий варіант буде виглядати стильно і не втомлювати надмірним блиском. Зображення – будь-які. Для дитячої – всякі звірятка, квіточки, мультиплікаційні герої. Для кабінету – пейзажі сільські або індустріальні, репродукції картин і т.д. До речі, саме тканинне полотно додасть малюнкам найбільшу виразність. У ванній, в залежності від побажань клієнта, можна використовувати будь-який вид полотна, і будь-які кольори і тони. А відштовхуючись від цього вже розробити оптимальну схему освітлення. Головне – використовувати тільки ПВХ плівку, яка не боїться вологості і конденсату і вологозахищені світильники.

 

Особливий наш коник – це багаторівнева, найчастіше дворівнева стеля. Наші дизайнери до тонкощів знають особливості поєднання різного виду полотен, знають, як найбільш виграшно розмістити світильники, запропонують найбільш виразний для даного випадку 3D-малюнок. Ми можемо виконати проекти, що мають дійсно ексклюзивний дизайн, в яких будуть втілені свіжі ідеї в цій галузі. З фото робіт компанії “Art Decor” ви можете ознайомитися в нашому портфоліо.

 

Натяжні стелі в Гостомелі від компанії “Art Decor” – від якісного проекту до якісного його втілення

 

Дійсно, розробити цікавий проект – це важливо, але ще не все. Треба ще якісно втілити його в життя, щоб те, що було намальовано на папері, в точності матеріалізувалося і в житті. І щоб ця краса прослужила максимально довго. Для цього у нас існують бригади, укомплектовані досвідченими будівельниками.  Вони виконають монтаж, строго дотримуючись усіх вимог до такого виду робіт. І при цьому доставлять вам мінімум клопоту. Установка від “Art Decor” зажадає мінімум пересування меблів (а часто взагалі цього не буде потрібно), не супроводжуватиметься створенням бруду та будівельного сміття. Мінімум пилу і все. І в разі однорівневої конструкції всі роботи займуть максимум 4 години. Для багаторівневих стель час знадобитися більше, але зате яку пишність ви отримаєте!

 

Тепер про ціну. Ми пропонуємо продукцію різних виробників – французьких (найбільш якісну, але і найбільш дорогу), німецьких, італійських. Останні при досить помірною вартості пропонують дуже барвисті соковиті колірні рішення. Сонячна Італія! Таким чином, ціна у нас різна – від бюджетної до високої для проектів преміум-класу. Але в будь-якому випадку одна з кращих в своєму класі.