050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789
Натяжні стелі в Боярці

Натяжні стелі в Боярці з монтажем

Натяжні стелі в Боярці

Компанія “Art Decor” пропонує встановити натяжні стелі в Боярці. Перш, ніж розповідати про наші переваги, розповімо, які плюси несе рішення саме так зробити верх приміщення.

Найголовніше – це чудовий зовнішній вигляд. Відповідально заявляємо, на сьогоднішній день немає іншого виду обробки стелі, який був би порівнянний з натяжними полотнами. Бездоганно рівна і гладка поверхня, різноманітність кольорів, фотодрук – все це зробить ваше житло неповторним. У нашому портфоліо представлені далеко не всі наші роботи. Але все одно з них можна зрозуміти, як чарівно перетворюється приміщення. Адже краса – це сила! Вона заспокоює, надихає, відновлює світ в душі. Тому, встановивши натяжні стелі в Боярці, ви зробите вагомий крок до прекрасного. Ваше житло буде таким же гарним, як і сам населений пункт в 11 км від Києва.

Але натяжні стелі – це не тільки краса, а й великий практичний сенс. Перечислимо їх експлуатаційні переваги:

  1. Простота догляду. Для таких приміщень, як кухня, це дуже важливо. Якщо наші фахівці встановлять вам плівкове натяжне полотно в ній, то ви забудете, що означає кіптява і жир на стелі. Їх буде дуже легко прибрати за допомогою вологої ганчірки і звичайних миючих засобів. Єдине попередження – не допускати ніяких порізів і проколів.
  2. Герметичність. Плівкове полотно абсолютно не пропускає воду. Те ж саме можна сказати про багатьох тканинних полотнах. Але так як вони під дією води практично не розтягуються, то сильно зростають навантаження на місця кріплення і їх просто може вирвати. Фахівці компанії “Art Decor” мають великий досвід монтажу та зроблять свою роботу на найвищому рівні.
  3. Приховують проводку та інші комунікації. Дійсно, за натяжною полотном можна легко заховати кабелі, повітроводи системи кондиціювання.
  4. Не вимагають великих витрат для обробки справжнього стелі перед установкою. Потреба в таких роботах виникає, якщо тільки поверхня рихла і вимагає зміцнення. Тобто відшаровуються ділянки прибираються, все інше шпаклюється і ґрунтується. Але ніякого штукатурення, вирівнювання поверхні і фарбування.
  5. Швидкий і чистий монтаж. Для установки однорівневої натяжної стелі в стандартному приміщенні потрібно всього 3-5 годин. При цьому немає ніяких мокрих і брудних робіт. Утворюється лише невелика кількість пилу. Принаймні, в разі, якщо роботи проводять фахівці компанії “Art Decor”

Для об’єктивної картини слід додати, що плівкові натяжні стелі можна експлуатувати при температурі нижче + 50С. Так що в заміських неопалюваних будинках, наприклад, на дачах в районі Боярки, слід встановлювати тканинні натяжні стелі.

Переваги компанії “Art Decor”

Наша компанія більше 10 років встановлює натяжні стелі в Києві і області, в тому числі і в Боярці. За цей час змонтовано десятки тисяч таких конструкцій різної складності. Фахівці “Art Decor” мають величезний досвід робіт в створенні, як простих варіантів, так і багаторівневих натяжних стель, стель «Зоряне небо», ширяючих стель і т.д. У разі складного об’єкта наші дизайнери виконають дизайн-проект, щоб ви змогли наочно уявити, як буде виглядати ваше житло, після наших робіт.

Крім досвіду та високої кваліфікації нашими плюсами є:

  1. Великий пропонований асортимент. У нас ви можете вибрати натяжні стелі, які вироблені європейськими та китайськими компаніями. Будь-який вид (глянсовий, сатиновий, матовий), будь-яке колірне рішення. Вся продукція сертифікована та екологічно безпечна. Ми не пропонуємо полотна сумнівних виробників. Після установки запах в приміщення буде відчуватися максимум 2 дні.
  2. Швидкий і безпечний монтаж. Ми встановлюємо натяжні стелі за 3-5 годин. У разі складних конструкцій роботи можуть зайняти 2-3 дні. Але вийшла краса з лишком окупає такі витрати. Наші фахівці працюють перфораторами з мішками для збору пилу. Тому після себе ми залишаємо мінімальна її кількість. Про бруд взагалі мови не йде. Для нагріву плівкового полотна в компанії “Art Decor” використовується газова теплова гармата зі вибухобезпечними газовими балонами з полімерів.
  3. Використання прогресивного методу монтажу. Для установки плівкових натяжних полотен ми застосовуємо гарпунний метод кріплення. Він складніше у виконанні, але зате дозволяє багаторазово знімати і знову ставити назад полотно (наприклад, при ремонті).
  4. Середній рівень цін. Ви розумієте, що низькі ціни обертаються використанням неякісних матеріалів і неякісним виконанням робіт.

Натяжні стелі в Боярці від компанії “Art Decor” – це краса, висока якість і доступні ціни.