050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789

Якісні натяжні стелі на кухні від 119 грн / м2 з безкоштовним заміром!

Акція до 31 вересня!

Натяжні стелі за суперціною - от 119 грн / м2

До кінця акції:

Телефон: 098-585-87-89

Телефон: 099-975-95-94


Безкоштовна консультація

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і домовиться про зручний час виміру і консультації


Гарантуємо конфіденційність
Ваших даних

Натяжні стелі на кухні

 

Про те, що кухня – це особливе, дуже специфічне приміщення в квартирі сказано багато разів. Тому просто розглянемо цю специфіку під кутом використання в ньому натяжної стелі.

 

Вимоги до натяжної стелі для кухні

 

  1. Матеріал повинен бути стійкий до високої вологості і різних випарів, що утворюється при приготуванні їжі. В цьому відношенні тканинний матеріал абсолютно не підходить. Він боїться вологи. І досить швидко прийде в непридатність.
  2. Матеріал повинен легко чиститься. Періодично кіптява і жир бажано прибирати зі всіх поверхонь і стелі в тому числі. До речі, його там найбільше, так як випаровування мають властивість підніматися вгору. Тому і в цьому випадку тканинне полотно використовувати не рекомендується.

 

Виходячи з цих вимог, для кухні найкраще підійде ПВХ-плівка. Вона абсолютно не боїться вологи і легко чиститься. Тільки якщо ви хочете використовувати полотно з фотодруком, не беріть з малюнком, виконаним сольвентними чорнилом. Вони не зовсім стійке до води, та до того ж трохи отруйне. Для кімнати, де приймається їжа, це не зовсім добре.

 

Дизайн натяжної стелі для кухні

 

Зрозуміло, він повинен поєднуватися із загальним дизайном приміщення. Але кілька рекомендацій дати можна:

 

  1. Якщо кухня невелика (а таких у нас в країні, на жаль, більшість) використовуйте полотно світлих тонів. З обережністю використовуйте багаторівневі конструкції, щоб вони не захарастили і так невеликий простір. Також з обережністю використовуйте глянцеві полотна. Так, вони візуально збільшать об’єм. Але все ж прийом їжі вимагає спокою. А святковий обід або вечеря зазвичай проходить в іншій кімнаті. Оптимальний варіант – ситцева натяжна стеля. Вона блищить, але не так яскраво, як глянсова і не дає відблисків.
  2. У кухні доречна натяжна стеля з фотодруком. Сюжети – зазвичай натюрморти. Непогано працюють малюнки з природою або просто блакитне небо. Ілюзія обіду під відритим небом для процесу травлення тільки плюс. Але не забуваємо про сольвентне чорнило.
  3. Якщо кухня велика, то можна використовувати більш темні тони, наприклад, щоб вони гармоніювали з дерев’яною класичною меблюю. А ось глянець все одно краще не використовувати. Святкову атмосферу можна створити і освітленням, яке чудово буде відображатися на сатиновій натяжній стелі.

 

Трохи слів про висвітлення. Натяжна стеля дозволяє втілити в життя будь-який варіант – використовувати люстру, зонувати простір за допомогою світлодіодних світильників і будь-які інші фантазії дизайнера.

 

Звертайтеся в компанію “Art Decor” і ми створимо вам натяжну стелю, про яку можна тільки мріяти. Гарантуємо, ваша кухня перетвориться!