Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Комбіновані натяжні стелі

Що це таке можна здогадатися з назви – натяжна конструкція, в якій використовується два і більше полотна, що відрізняються матеріалом, фактурою або кольором. Поєднання декількох різних елементів в чому-небудь завжди дозволяє збільшити кількість варіантів, а значить, збільшується ймовірність того, що вдасться отримати найбільш бажаний результат. Розглянемо можливі варіанти натяжних комбінованих стель.

Від 242 грн/м2

В наявності

 

Комбіновані натяжні стелі різного кольору

Комбінувати полотна різного кольору можна по-різному:

 1. В рамках багаторівневої натяжною конструкції, коли полотна знаходяться на різних рівнях, а з’єднання їх між собою, а також декорування простору між ними проводиться за допомогою гіпсокартонних вставок. Це найбільш поширений варіант, який надає дизайнерам величезні можливості по обробці верху приміщення. Завдяки наявності простору між рівнями, а також гіпсокартонних вставок можна як завгодно розбивати простір на зони і створювати найхимерніші варіанти освітлення. Що є цінним, такий варіант дозволяє поєднувати полотно з різних матеріалів – тканини і ПВХ-плівки. Але про це ми поговоримо трохи пізніше.
 2. За допомогою з’єднання двох різнокольорових полотен зварюванням. Такий варіант можливий, якщо полотна виконані з ПВХ-плівки. З’єднати тканину і плівку неможливо. З’єднання різнокольорових полотен не тільки розширює дизайнерські можливості, але і дозволяє відмінно замаскувати зварений шов. Тобто, якщо ширини полотна не вистачає перекрити всі приміщення, приварюють до нього друге полотно іншого кольору і шва практично не видно. Це дуже цінно, якщо мова йде про глянцеві натяжні стелі – на однотонному глянці шов приховати практично неможливо. Варіант з’єднання зварюванням, хоч і не дозволяє з’єднати різнорідні за матеріалом полотна, але він передбачає мінімальне зменшення висоти стелі – на 2-3 см, тоді як багаторівнева конструкція забере значно більше. Це дуже підходить для приміщень з невисокими стелями, наприклад, в хрущовках.

Комбіновані натяжні стелі різної фактури

В даному випадку мова йде тільки про плівкові натяжні конструкції, в яких полотна можуть бути глянцеві, сатинові і матові. Їх можна поєднувати, як в рамках багаторівневих конструкціях, так і з’єднувати між собою зварюванням. Так з’єднувати можна будь-які фактури – глянець з матовим полотном, сатин з глянцем і т.д. З’єднання зварюванням дозволяє значно розширити варіанти перетворення стелі, забираючи при цьому мінімум висоти. Плюс до цього натяжна конструкція залишається абсолютно герметичною, на відміну від багаторівневої. Але в останній більше можливостей по створенню оригінального освітлення.

Комбіновані натяжні стелі з різних матеріалів

Тканину (поліестерове трикотажне полотно) і полівнілхлорідну плівку фізично з’єднати між собою неможливо. З’єднувати їх між собою можна за допомогою гіпсокартонних вставок, які маскують багети для кріплення полотен. Комбінування тканини і плівки, мабуть, забезпечує найбільшу різноманітність варіантів. Наприклад, можна зробити над зоною відпочинку дзеркальну поверхню з глянсовою плівки, а решту площі стелі задекорувати тканиною з нанесеною на неї картиною (малюнок на тканині виходить значно більш виразним, ніж на плівці – повна імітація картини на полотні).

Створювати комбіновані натяжні стелі необхідно доручати професійним дизайнерам, щоб в повній мірі розкрити закладений в них потенціал.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Відгуки з Google карт

Хочу сказати величезне спасибі монтажникам Богдану та Юрію за прекрасну роботу і професіоналізм. Якісно і швидко встановили натяжні стелі. Будемо користуватися послугами компанії ще. Рекомендую.

Анастасія

02.04.2022

Рекомендую цю компанію! Замовляв у них стелю. Працюють з якісними матеріалами, все зроблено в обумовлений термін, швидко і надійно. Роботи виконують професійним інструментом, без пилу і бруду. Персонал ввічливий. Беруться за будь-яку складність замовлення) Рекомендував всім своїм знайомим, кому актуальне питання з натяжними стелями. Оцінка найвища!!!

Олександр

19.07.2021

Відмінна фірма з якісними продуктом і послугами. Реагують швидко, приїжджають на завмер відразу, монтаж виробляють якісно. З цього приводу особлива подяка монтажникам Богдану та Юрію. Приїхали в призначений час, все зробили швидко і якісно. Ніякої «лірики» відчувається професіоналізм. Послугами Арт Декор скористалися не тільки ми, а й наші сусіди (за нашою рекомендацією). Всі задоволені. Це правильний бізнес.

Костянтин

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Комбіновані натяжні стелі

242 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 242 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом