Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Французькі натяжні стелі

Французькі натяжні стелі в Києві

Французькі натяжні стелі
Франція – батьківщина натяжних стель і вона і зараз пропонує найбільш якісну продукцію в цій області. У цій статті ми охарактеризуємо французькі натяжні стелі з ПВХ плівки і тканини.

Виробники французьких плівкових натяжних стель

Охарактеризуємо найбільш відомі бренди цієї країни.

 • Barrisol – бренд, під яким випускалися натяжні стелі ще в 60-х роках 20 століття. Тримач патенту на особливу полівінхлорідную плівку, яка при нагріванні значно розширюється, а при охолодженні стискається. Завдяки цій властивості плівкові натяжні стелі мають ідеально рівну вид. Зараз під маркою «Barrisol» випускають ПВХ полотна бездоганної якості більше 150 кольорів і відтінків.
 • ALKOR DRAKA – відомий французький бренд, який має потужності з випуску натяжних полотен з ПВХ плівки у Франції і Голландії. Продукція цього бренду за популярністю конкурує з продукцією Barrisol.
 • Joli Ciel – пропонує велику гаму сатинових, матових і глянсових полотен. Відмітна особливість останніх – практично 100% відбивна здатність, завдяки покриттю спеціальним лаком.
 • CTN – відомий французький бренд, чиї натяжні полотна з об’єктивних характеристиках не поступаються аналогічній продукції Barrisol або ALKOR DRAKA, але більш доступні за ціною.

Clipso – французькі тканинні натяжні стелі

Вони без жодних перебільшень входять в трійку кращих в світі в своїй області. Їх основа – поліестерова тканина зі складним трикотажним плетивом. Завдяки спеціальній структурі таке полотно пропускає повітря, але затримує воду. Ширина – до 5,1 м, міцність перевищує ПВХ плівку в 20 разів, а довговічність – 50 років! Такі стелі можна експлуатувати при температурі мінус 400С, тобто в неопалюваних приміщеннях. Ще одна особливість – висока еластичність, що дуже цінно при використанні в приміщеннях з криволінійним стелею.

Під маркою Clipso пропонують кілька видів натяжних стель – Стандарт, Акустик (має високі звукопоглинальні властивості), Шпиталь (має високі бактерицидні властивості), Лайт (напівпрозора тканина), Дизайн (для нанесення на полотно малюнка).

Як відрізнити французькі натяжні стелі

Через величезну популярність, на жаль, на ринку з’явилося безліч підробок, які видають за продукцію з Франції. Як купити саме французьку натяжну стелю? Найбільш правильний шлях – замовити її у відомій компанії, яка е буде піддавати свій авторитет продажем і установкою сумнівної продукції. Інші варіанти мають більш низьку надійність. Все ж перерахуємо їх:

 1. Вартість – французькі стелі коштують близько 25 $/м2 (маються на увазі полотна з ПВХ плівки). Можливо опускання цінника до 20$/м2, але не нижче! Але, погодьтеся, що заважає недобросовісному продавцеві поставити французький цінник?
 2. Зовнішній вигляд – дивовижний. Але це дуже суб’єктивна оцінка і вона може спрацювати, якщо людина неодноразово стикався з французькими натяжними стелями і відмінно представляє, як вони виглядають.
 3. Запах – французькі стелі практично не мають ніякого «хімічного» запаху і якщо він є, то зникає за тиждень. Але, по-перше, якісні німецькі, італійські, та й взагалі якісні натяжні стелі теж майже не пахнуть. А, по-друге, запах за тиждень не зник, що робити? Йти в компанію, яка встановила таку конструкцію, і вимагати назад свої гроші? Це буде правильно, але потребує багато сил і нервів.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 15 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Французькі натяжні стелі

670 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 670 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом