050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789
Французькі Натяжні Стелі

Французькі натяжні стелі в Києві

Франція – батьківщина натяжних стель і вона і зараз пропонує найбільш якісну продукцію в цій області. У цій статті ми охарактеризуємо французькі натяжні стелі з ПВХ плівки і тканини.

Виробники французьких плівкових натяжних стель

французькі натяжні стелі в Києві

Охарактеризуємо найбільш відомі бренди цієї країни.

 

Barrisol – бренд, під яким випускалися натяжні стелі ще в 60-х роках 20 століття. Тримач патенту на особливу полівінхлорідную плівку, яка при нагріванні значно розширюється, а при охолодженні стискається. Завдяки цій властивості плівкові натяжні стелі мають ідеально рівну вид. Зараз під маркою «Barrisol» випускають ПВХ полотна бездоганної якості більше 150 кольорів і відтінків.

 

ALKOR DRAKA – відомий французький бренд, який має потужності з випуску натяжних полотен з ПВХ плівки у Франції і Голландії. Продукція цього бренду за популярністю конкурує з продукцією Barrisol.

 

Joli Ciel – пропонує велику гаму сатинових, матових і глянсових полотен. Відмітна особливість останніх – практично 100% відбивна здатність, завдяки покриттю спеціальним лаком.

 

CTN – відомий французький бренд, чиї натяжні полотна з об’єктивних характеристиках не поступаються аналогічній продукції Barrisol або ALKOR DRAKA, але більш доступні за ціною.

Clipso – французькі тканинні натяжні стелі

Вони без жодних перебільшень входять в трійку кращих в світі в своїй області. Їх основа – поліестерова тканина зі складним трикотажним плетивом. Завдяки спеціальній структурі таке полотно пропускає повітря, але затримує воду. Ширина – до 5,1 м, міцність перевищує ПВХ плівку в 20 разів, а довговічність – 50 років! Такі стелі можна експлуатувати при температурі мінус 400С, тобто в неопалюваних приміщеннях. Ще одна особливість – висока еластичність, що дуже цінно при використанні в приміщеннях з криволінійним стелею.

 

Під маркою Clipso пропонують кілька видів натяжних стель – Стандарт, Акустик (має високі звукопоглинальні властивості), Шпиталь (має високі бактерицидні властивості), Лайт (напівпрозора тканина), Дизайн (для нанесення на полотно малюнка).

Як відрізнити французькі натяжні стелі

Через величезну популярність, на жаль, на ринку з’явилося безліч підробок, які видають за продукцію з Франції. Як купити саме французьку натяжну стелю? Найбільш правильний шлях – замовити її у відомій компанії, яка е буде піддавати свій авторитет продажем і установкою сумнівної продукції. Інші варіанти мають більш низьку надійність. Все ж перерахуємо їх:

 

  1. Вартість – французькі стелі коштують близько 25 $/м2 (маються на увазі полотна з ПВХ плівки). Можливо опускання цінника до 20$/м2, але не нижче! Але, погодьтеся, що заважає недобросовісному продавцеві поставити французький цінник?

  2. Зовнішній вигляд – дивовижний. Але це дуже суб’єктивна оцінка і вона може спрацювати, якщо людина неодноразово стикався з французькими натяжними стелями і відмінно представляє, як вони виглядають.

  3. Запах – французькі стелі практично не мають ніякого «хімічного» запаху і якщо він є, то зникає за тиждень. Але, по-перше, якісні німецькі, італійські, та й взагалі якісні натяжні стелі теж майже не пахнуть. А, по-друге, запах за тиждень не зник, що робити? Йти в компанію, яка встановила таку конструкцію, і вимагати назад свої гроші? Це буде правильно, але потребує багато сил і нервів.