Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Двоколірні натяжні стелі

Переваги двоколірних натяжних полотен

 • Виразний зовнішній вигляд при доступній ціні.
 • Простота догляду, обумовлена тим, що їх основа – ПВХ плівка, яка легко миється.
 • Екологічна безпека, але тільки в разі, якщо ви купите натяжні полотна відомих брендів.
 • Довговічність.
  Гарантійний термін двоколірних натяжних конструкцій – 10-15 років. Але зазвичай вони експлуатується і до 40 років, не втрачаючи привабливості. Зазвичай господарі їх змінюють не через застарілість, а через бажання мати у себе якусь новинку.
 • Герметичність.
  Знову ж таки, через те, що в основі таких стель лежить ПВХ плівка, яка не пропускає воду і не боїться вологи. За умови, звичайно, що використаний якісний матеріал і виконано якісний монтаж (багети кріплення не вирве з стіни через вагу води).

Від 242 грн/м2

В наявності

Двоколірні натяжні стелі

Двоколірні натяжні стелі
Різноманітність в кольорі завжди додає естетичної привабливості будь-якого виду обробки приміщень. Це стосується і натяжних конструкцій. Але використання фотодруку для цих цілей помітно збільшує їх вартість. Двоколірні натяжні стелі поєднують в собі високу виразність з доступною ціною, так як немає необхідності у використанні дорогих плоттерів для кольорового друку. Розглянемо їх докладніше.

Два кольори – це завжди краще, ніж один

Йдеться про двоколірні полотна з ПВХ плівки. Отримують їх за простою недорогою технологією. Беруть два полотна різного кольору і зварюють їх між собою. У місці стику виходить малопомітний (товщина близько 0,1 мм) шов. При цьому враховують сполучуваність квітів. Наприклад, білий добре виглядає практично з усіма кольорами, головне, щоб вони мали соковитий відтінок. Зелений добре виглядає з кольорами бежевої, жовтої або коричневої гами і т.д. Існує кілька варіантів з’єднання полотен:

 1. Половинки – з’єднуються два полотна по лінії, яка паралельна одній зі стін. При цьому «половинки» не обов’язково повинні мати однакові розміри. Такою натяжною стелею дуже зручно виділяти різні зони приміщення.
 2. По діагоналі – різнокольорові частини з’єднуються по діагоналі.
 3. Смуга – полотно одного кольору з двох сторін оточене полотном іншого кольору. І знову ж таки, така смуга необов’язково повинна проходити посередині. На ній, в більшості випадків, встановлюють точкові світильники.
 4. Смуги – чергування полотен різного кольору. Таке рішення використовується досить рідко. Але якщо кімната має витягнуту форму, то такі смуги, пущені поперек великого розміру, візуально наблизять приміщення до квадратно формі.
 5. Крива лінія – у всіх вищеописаних варіантах пряма лінія замінюється криволінійної. Це в багатьох випадках робить зовнішній вигляд стелі більш виразним, але здорожує полотно, так як крій виходить більш складним, чим в разі прямих ліній.
 6. Акцент на середині – полотно одного кольору оточене іншим кольором. Форма «плями» може бути найрізноманітнішою – від строгої геометричної фігури (коло, овал, квадрат і т.д.) до самої вигадливої. Як і в попередньому варіанті, в разі криволінійної фігури вартість натяжної конструкції помітно зростає.
 7. Шахи – чергування квадратів різного кольору. Зазвичай приміщення ділиться на чотири квадрати.
 8. Візерунки – з’єднання двох полотен різного кольору самим довільним чином. Наприклад, можна виконати знамениту фігуру Інь і Янь. Зрозуміло, чим складніше візерунок, тим дорожче вийде полотно.

Для більшої виразності можна варіювати не тільки з’єднанням ПВХ плівки різних кольорів, але і різної фактури – глянець з’єднувати з матовою або сатиновою поверхнею і т.д.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 15 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Двоколірні натяжні стелі

242 грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: 242 грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом