Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Натяжні стелі в будинку: красиво, зручно, практично

Мріючи про приватний будинок, багато хто уявляє собі ідеалістичні картини: смарагдові галявини, квітники, спів птахів вранці, зручне продумане планування. І тільки практичні люди, які вміють рахувати гроші, передбачають проблеми, які виникають в особняку. Вологість, пліснява, грибок, усадка нової будови, величезна кількість комунікацій, які часто потрібно розводити у старих будинках – це лише мала частина питань, які доводиться вирішувати власникам. Швидко та відносно недорого допоможуть попередити появу цих проблем натяжні стелі у приватному будинку. Головне зробити правильний вибір матеріалу, форми та методу кріплення.

Натяжна стеля у приватному будинку: основні переваги

За великим рахунком, переваги конструкції натяжних стель у будинку та в квартирі однакові. Просто у квартирі основний акцент припадає на дизайн та зовнішній вигляд, а також можливості візуальної зміни геометрії приміщень, а в будинку більше уваги зміщується на практичність та функціональність. Розглянемо основні плюси установки натяжних стель у будинку.

Різноманітність кольорів та фактур

Це загальна перевага натяжної стелі в будинку та квартирі. Особливо вона актуальна у старих, сільських будинках, які зараз масово скуповують городяни. Невеликі кімнати, маленькі вікна, недостатньо світла – будь-який недолік можна підкоригувати за допомогою правильного вибору полотна і кольору натяжної стелі. Глянцева поверхня “підніме” приміщення і віддзеркалить світло, а світлі тони розширять простір.

Пластичність матеріалу

Думки щодо доцільності встановлення натяжних стель у будинку, який ще не дав усадку, розділилися. Одні фахівці стверджують, що потрібно почекати півроку-рік, поки будинок «сяде», інші стверджують, що навпаки, саме натяжна стеля допоможе уникнути зайвих витрат на закладання тріщин та обсипаної штукатурки на стелі. Останнє твердження раціональніше. Так, при перекосі на полотні моментально стають видні складки, провисання, але виправити ситуацію можна за кілька годин із мінімальним вкладенням. Фахівці вирівняють геометрію кріпильних профілів і заново перетягнуть полотно. Після таких нескладних маніпуляцій стеля виглядає, як нова.

Стійкість до плісняви та грибків

Садиба – це неминуча вологість. У вас немає сусідів за стіною, які обігрівають та підсушують вашу квартиру. А у старих будинках вентиляція залишає бажати кращого, та й у нових помилки при плануванні цієї системи трапляються нерідко. Волога, яка збирається у верхніх кутах приміщення, сприяє утворенню плісняви, грибка. Якщо ж на стелі закріплено полотно, всі ці небезпечні мікроорганізми залишаються у просторі над ним, жодним чином не впливаючи на здоров’я мешканців будинку.

Як правильно підібрати та експлуатувати натяжні стелі в приватному будинку

Головне, що впливає на полотно стелі, – це температурний режим. Багато хто радить взагалі відмовитися від конструкції в будинках, які не опалюються або погано опалюються взимку. Фахівці компанії Art Decor не вважають, що все таке критично. Встановлення тканинної натяжної стелі в такому будинку навіть буде корисним. З початком кожного сезону не знадобиться проводити косметичний ремонт стелі. Достатньо правильно очистити полотно, і приміщення готове до проживання.

Для будинків із пічним опаленням, відкритими камінами ПВХ полотно – це справжня знахідка. Кілька рухів ганчіркою, змоченою в спеціальному розчині, і стеля як нова, ніякої сажі та кіптяви.

Недоліки натяжної стелі у приватному будинку

Вони є, але найчастіше пов’язані виключно з неправильним монтажем або вибором невідповідного полотна:

  • Погано переносить перепади температури – дивлячись про які перепади йдеться. ПВХ не змінює свого фізичного стану та зовнішнього вигляду в температурному діапазоні від +60 до 0 градусів. Якщо взимку температура в приміщенні знижується, потрібно використовувати тканинне полотно;
  • Примхливий в експлуатації – якщо не тикати в полотно гострими предметами, не мити його агресивною хімією, то полотно без проблем служить до 20-25 років у разі ПВХ та до 50 років у разі тканини;
  • Складна установка – це справедливе зауваження, без навичок та досвіду встановити натяжну стелю неможливо.

Якщо вас цікавить, яку натяжну стелю встановити в заміському будинку, телефонуйте нашим менеджерам. Фахівці компанії Art Decor підберуть тип та дизайн полотна в залежності від умов експлуатації та вимог приміщення.

Наші замірники виїжджають на об’єкти для складання найточнішого уявлення про фронт робіт. У разі подальшої установки такий виїзд безкоштовний, але він дає можливість професіоналу максимально точно підібрати конструкцію і зробити розрахунки.

Відповіді на найчастіші запитання

✅️ Чи можна встановити натяжну стелю в будинку із цільного бруса?

Можна, крім того, дизайнери пропонують цікаві нестандартні рішення поєднання полотна з деревом. Перед встановленням у дерев’яних будинках фахівці обов’язково перевіряють стан обробки. Якщо є ймовірність осипання сміття або сторонніх частинок на полотно, використовується спеціальний матеріал, який попередить ці проблеми. Якщо проблем немає, і є можливість вивести ідеальний геометричний контур, профілі кріпляться прямо в бруси.

✅️ Чи можна встановити натяжну стелю в басейні приватного будинку?

Можна, але з використанням ПВХ-плівки. Цей матеріал не боїться високої вологості і навіть рекомендується встановлювати його у приміщеннях із такими умовами. На поверхні полотна не утворюватиметься конденсат, воно послужить додатковою гідроізоляцією для основної стелі та перекриттів. А можливості створити унікальний дизайн у приватному будинку за допомогою натяжної стелі необмежені.

✅️ Яка максимальна площа установки натяжної стелі?

Однією з основних переваг нових заміських будинків є індивідуальне планування з великими кімнатами. Компанія Art Decor встановлювала натяжні стелі навіть у конференц-залах готелів та заміських комплексів, тому для нас практично не існує поняття обмеження приміщення за площею. Для тканинних полотен максимальна ширина 5 м, ширина плівки ПВХ від надійних виробників з Китаю 5 метрів, від французьких компаній 2,2 м, від німецьких 3,2 м. Але полотно ПВХ можна з’єднувати між собою зварюванням, при цьому шов непомітний.

✅️ Які комунікації у приватному будинку можна заховати за натяжною стелею?

Практичні будь-які, які йдуть в застельовому просторі. Для кабелів, додаткової проводки та інших гнучких комунікаційних магістралей використовуються спеціальні короби з гіпсокартону. Вони кріпляться до стелі, тому навіть при включеному підсвічуванні не видно на просвіт через полотно. Також можна замаскувати стелею труби. Стійки, які розташовані в перпендикулярній стелі, спеціалісти акуратно обходять.

✅️ Чи захищає натяжна стеля від протікання даху?

Так, і в цьому його основна перевага встановлення ПВХ полотна на верхніх поверхах приватних будинків та мансардних приміщеннях. При цьому стеля повністю захищає всю обстановку в кімнаті. Плівка збирає всю воду і не дає їй пролитися вниз. Щоб усунути “міхур”, потрібно викликати майстра, який спустить воду, і за допомогою нагрівання знову натягне полотно до попереднього стану.

Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


      Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом