050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789

Натяжні стелі в Броварах

« 1 of 2 »

Компанія Арт Декор надає послуги по монтажу натяжних стель в Києві і області, зокрема в місті Бровари. Цей вид оформлення верху приміщення в даний час, напевно, найпопулярніший, так як гармонійно поєднує в собі чудовий зовнішній вигляд, простоту і оперативність монтажу, довговічність і прийнятну ціну.

Асортимент натяжних стель від Арт Декор

Наша компанія встановлює натяжні стелі будь-якого виду та складності. За більш ніж 10-річному досвіду роботи в Броварах ми можемо виділити наступні переваги місцевих жителів.

 1. Плівкові однорівневі стелі. Найбільш доступний вид. На нього припадає приблизно 80% всіх замовлень в місті. Найбільш популярні зараз матова фактура і світлі тони. Ціна – від 170 грн/м2.
 2. Плівкові однорівневі стелі з фотодруком. Ви можете вибрати потрібний малюнок з нашого великого каталогу. Можлива 3D фотодрук (об’ємний малюнок). На такий тип доводиться до 5% замовлень. Ціна – від 650 грн/м2.
 3. Плівкові стелі “Ширяючі лінії” і “Ширяючі стелі”. Їх суть в тому, що в стелю встановлюється за допомогою спеціальних багетів світлодіодні стрічки. Тільки в “Ширяючої стелі” вони встановлюються по периметру і при включенні утворюється світовий контур, який маскує стик полотна зі стіною. Створюється враження, що стеля ширяє. В “Ширяючих лініях” світлодіодні стрічки встановлюються в будь-якому місці стелі. На них припадає приблизно також 4-5%. Ціна таких натяжних стель – від 550 грн/м2.
 4. “Зоряне небо” – приблизно має таку ж популярність, тобто 5%. Наша компанія може запропонувати кілька варіантів – з світлогенератором і оптоволокном (більш бюджетний варіант) і з точковими світлодіодами. В цьому випадку можна відтворювати різні ефекти – північне сяйво, політ комети, вибух наднової і т.д. Ціна – від 650 грн/м2.
 5. Багаторівневі натяжні стелі. Компанія Арт Декор пропонує кілька варіантів таких конструкцій:
  • класична багаторівнева стеля з фігурними вирізами, поєднанням полотен різного кольору і фактури, гіпсокартонними вставками між рівнями;
  • apply стеля – дворівнева конструкція, в нижньому полотні якої виконані різні фігурні вирізи, при накладенні полотна другого рівня, завдяки тому, що воно має інший колір, вирізи стають чітко видно;
  • 3D-малюнок – на нижньому прозорому полотні наносяться окремі елементи малюнка, більша частина наноситься на верхньому натяжному полотні. При поєднанні полотен виходить видовищний об’ємний ефект.

  У загальному обсязі замовлень в Броварах багаторівневі натяжні стелі становлять 2-3%.

 6. Тканинні натяжні стелі. Встановлюємо полотна таких відомих брендів, як Clipso (Франція), Descor (Німеччина), Cerutti (Італія). Вони мають благородні аристократичний вид і довговічність – від 25 років. Ціна – від 650 грн/м2.
 7. Також наші фахівці створювали такі види натяжних стель в Броварах:

  • з нішами для штор;
  • з трекової системою освітлення;
  • об’ємні;
  • тіньові.

  Наші переваги

  1. Десятирічний досвід роботи в Києві та області, восьмирічний досвід установки натяжних стель в Броварах.
  2. Установка натяжних полотен тільки відомих брендів.
  3. Вся продукція сертифікована та екологічно безпечна.
  4. Висока якість монтажу. Наші фахівці проводять монтаж плівкових натяжних стель за допомогою гарпунного або бесщелевой способу, що дозволяють багаторазово ставити і знімати полотна.
  5. Великий асортимент всіляких за фактурою і кольором натяжних стель різних брендів.
  6. Оперативний монтаж.
  7. Дванадцятирічна гарантія.
  8. Вигідна ціна.

  Відповіді на часто задавані питання

  Яка мінімальна вартість натяжної стелі на кімнату площею 20 м2?

  Якщо не встановлювати додаткові джерела освітлення, в кімнаті немає кондиціонера і вона має один стояк опалення, то ціна складе приблизно 3500 грн.

  Як швидко ви зможете встановити натяжну стелю?

  У приміщенні площею до 25 м2 ми встановлюємо однорівневий стелю за 2-3 години. У стандартній квартирі звичайні натяжні стелі фахівці Арт Декор встановлять за один день.

  Можливі знижки при установці натяжних стель?

  При великих обсягах робіт, а також якщо встановлюється стелю підпадає під якусь акцію, які у нас проводяться регулярно.