050-58-58-789
096-58-58-789
063-58-58-789
потолок apply

Різьблені натяжні стелі Apply в Києві і області

Серед новинок натяжних стель на особливу увагу заслуговують різьблені натяжні стелі. Опишемо, що це таке. Впевнені, що серед читачів знайдуться ті, хто захоче встановити таку красу в своїй квартирі.

Різьблені натяжні стелі Apply

Що таке різьблені натяжні стелі

Це новий вид натяжних конструкцій з полівінілхлоридної плівки, в якому декоративні властивості посилюються не за рахунок створення малюнка або якихось колірних рішень, а шляхом вирізання в полотні всіляких фігур, які потім відтіняються прикладанням з боку основної стелі іншого натяжного полотна. Тому такі натяжні конструкції часто називають apply- стелями (від англійського apply – прикладати). Така технологія значно розширює простір для дизайнерів. Перерахуємо, які варіанти різьблених натяжних стель можна придумати:

  1. Нескінченно кількість різьблених фігур, як за формою, так і розмірами – кола, квадрати, ромби, овали та інше, інше, інше.
  2. Варіації кольорів підкладки. Можна використовувати один кольором, а можна кілька (зараз випускають apply-стелі з п’ятьма різними кольорами).
  3. Варіації поєднання полотен різних фактур. Наприклад, полотно, в якому вирізаються фігури, є матовим, а прикладається глянсове полотно. Або навпаки. Так значно посилюється виразність візерунка.
  4. Варіювання відстанню між основним і прикладається полотном. Ці полотна можна накласти одне на інше, а можна зробити між ними певну відстань (дворівнева конструкція). Для цього розроблені спеціальні профілі (багети), за допомогою яких такі натяжні полотна кріпляться до стін – Apply 0 (полотна щільно прилягають один до одного), Apply 8 (відстань між полотнами 8 мм), Apply 40 (відстань між полотнами 40 мм). Також можна ефект різьблених фігур обіграти підсвічуванням, коли світло литиметься з прорізів. У профілі Apply 40 передбачено місце для кріплення LED стрічки, завдяки якій можна створити ефект ширяння натяжної конструкції. Інший варіант – в прорізані отвори вставити точкові світильники. До речі, завдяки різьбленим натяжним стелям дуже ефектно вирішується проблема з центральною люстрою. Вона просто вставляється в зроблений для неї проріз.

Переваги apply натяжних стель

  1.  Оригінальний чудовий зовнішній вигляд. З огляду на ще малу поширеність такого виду натяжних конструкцій та величезну кількість варіантів (за формою і розміром фігур, колірних рішень, підсвічування) у вас буде дійсно оригінальна натяжна стеля. А можна, по аналогії з фотодруком, замовити свій ексклюзивний малюнок з різьблених фігур.
  2. Простота догляду. Різьблені полотна – це ПВХ плівка, яку легко витерти вологою серветкою або ганчіркою. Випускаються і спеціальні миючі засоби.
  3. Довговічність. Гарантійний термін експлуатації – 10-15 років, в реальності – 20-30 років без втрати привабливості і міцності.
  4. Екологічна безпека. Продукція відомих виробників відповідає всім санітарним нормам і повністю безпечна для людей.
  5. Герметичність, яку створює полотно, яке прикладається і яке є цілісним.
  6. Ефективне вирішення проблеми з вентиляцією. Наявність прорізів в полотні дозволяє пропускати через них повітря без наявності вентиляційних решіток, які псують інтер’єр. Тому apply стелі дуже доречні в приміщеннях з великим скупченням людей – нічних клубах, ресторанах, конференц-залах і т.д.

Різьблені (apply) натяжні стелі – чудовий зовнішній вигляд і практичність.