Art Decor
Качественные натяжные потолки
ул. Соборная 1 Петропавловская Борщаговка, Киевская обл.
096-58-58-789
050-58-58-789

096-58-58-789

Різьблені натяжні стелі Apply

Різьблені натяжні стелі Apply в Києві


Серед новинок натяжних стель на особливу увагу заслуговують різьблені натяжні стелі. Опишемо, що це таке. Впевнені, що серед читачів знайдуться ті, хто захоче встановити таку красу в своїй квартирі.

В наявності

Що таке різьблені натяжні стелі

різьблені натяжні стелі
Це новий вид натяжних конструкцій з полівінілхлоридної плівки, в якому декоративні властивості посилюються не за рахунок створення малюнка або якихось колірних рішень, а шляхом вирізання в полотні всіляких фігур, які потім відтіняються прикладанням з боку основної стелі іншого натяжного полотна. Тому такі натяжні конструкції часто називають apply- стелями (від англійського apply – прикладати). Така технологія значно розширює простір для дизайнерів. Перерахуємо, які варіанти різьблених натяжних стель можна придумати:

 1. Нескінченно кількість різьблених фігур, як за формою, так і розмірами – кола, квадрати, ромби, овали та інше, інше, інше.
 2. Варіації кольорів підкладки. Можна використовувати один кольором, а можна кілька (зараз випускають apply-стелі з п’ятьма різними кольорами).
 3. Варіації поєднання полотен різних фактур. Наприклад, полотно, в якому вирізаються фігури, є матовим, а прикладається глянсове полотно. Або навпаки. Так значно посилюється виразність візерунка.
 4. Варіювання відстанню між основним і прикладається полотном. Ці полотна можна накласти одне на інше, а можна зробити між ними певну відстань (дворівнева конструкція). Для цього розроблені спеціальні профілі (багети), за допомогою яких такі натяжні полотна кріпляться до стін – Apply 0 (полотна щільно прилягають один до одного), Apply 8 (відстань між полотнами 8 мм), Apply 40 (відстань між полотнами 40 мм). Також можна ефект різьблених фігур обіграти підсвічуванням, коли світло литиметься з прорізів. У профілі Apply 40 передбачено місце для кріплення LED стрічки, завдяки якій можна створити ефект ширяння натяжної конструкції. Інший варіант – в прорізані отвори вставити точкові світильники. До речі, завдяки різьбленим натяжним стелям дуже ефектно вирішується проблема з центральною люстрою. Вона просто вставляється в зроблений для неї проріз.

Переваги apply натяжних стель

 1.  Оригінальний чудовий зовнішній вигляд. З огляду на ще малу поширеність такого виду натяжних конструкцій та величезну кількість варіантів (за формою і розміром фігур, колірних рішень, підсвічування) у вас буде дійсно оригінальна натяжна стеля. А можна, по аналогії з фотодруком, замовити свій ексклюзивний малюнок з різьблених фігур.
 2. Простота догляду. Різьблені полотна – це ПВХ плівка, яку легко витерти вологою серветкою або ганчіркою. Випускаються і спеціальні миючі засоби.
 3. Довговічність. Гарантійний термін експлуатації – 10-15 років, в реальності – 20-30 років без втрати привабливості і міцності.
 4. Екологічна безпека. Продукція відомих виробників відповідає всім санітарним нормам і повністю безпечна для людей.
 5. Герметичність, яку створює полотно, яке прикладається і яке є цілісним.
 6. Ефективне вирішення проблеми з вентиляцією. Наявність прорізів в полотні дозволяє пропускати через них повітря без наявності вентиляційних решіток, які псують інтер’єр. Тому apply стелі дуже доречні в приміщеннях з великим скупченням людей – нічних клубах, ресторанах, конференц-залах і т.д.

Різьблені (apply) натяжні стелі – чудовий зовнішній вигляд і практичність.

Відгуки з Google карт

Замовляв у Art Decor встановлення натяжних стель для свого будинку під Києвом. Загальна площа близько 250 квадратів. Роботою дуже задоволений. Було зроблено дизайн проект для всіх приміщень, були враховані всі мої побажання. Сама установка зайняла лише 10 днів. При цьому в кількох приміщеннях були дворівневі стелі, і хлопцям довелося повозитися. Через великий обсяг робіт було зроблено знижку. Загалом, Art Decor рекомендую!

Олег Коваленко

02.02.2023

За порадою знайомого звернувся до Art Decor, щоб встановили натяжні стелі у мене в квартирі. І не пошкодував про це. Все було зроблено оперативно (від замовлення до встановлення пройшло 4 дні) якісно. Монтажники ввічливі, роблять все акуратно. Робота була зроблена за договором, де мені було надано гарантію на 15 років.

Сергій Павлович

19.07.2022

Звернувся до Art Decor, знайшовши їх в Інтернеті. Сподобалося їхнє портфоліо робіт. Великий плюс, на мою думку, що компанія працює у багатьох містах, у тому числі й у моїй рідній Одесі. Тобто у них є якісь стандарти роботи, дешевший матеріал за рахунок централізованого замовлення, та й взагалі велика компанія — це надійність. Art Decor виправдав усі мої очікування. Все було зроблено якісно та швидко. І великий плюс — відсотків на 15% дешевше, ніж в інших компаній.

Олег

20.12.2020

Відмінна компанія. Люди справжні профі. Приїхали на 20 хвилин раніше. Працювали практично без перерви. Інструменти Hilti. Відчувався їх величезний досвід, незважаючи на те, що монтажники Діма і Максим - люди молоді. Стеля виглядає чудово. Тонка чорна окантовка по периметру підкреслює витонченість квартирки - підказав менеджер Женя, за що йому окреме спасибі. За ціною також цілком прийнятно. Здивувало те, що навіть в кінці роботи хлопці взяли віник і прибрали за собою все сміття в заздалегідь приготовлений ними пакет. Працювали в фірмове одязі і навіть аксесуари фірмові - Арт-дизайн. Буду вас всім рекомендувати. Щиро Дякую!

Руслан

03.04.2021

Давайте почнемо співпрацю прямо зараз!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

Адреса:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 3

Телефон:

Ваше замовлення

Різьблені натяжні стелі Apply

грн/м2

Площа вашого стелі:

м2

Разом: грн  Спосіб оплати*

  Доставка*

  Консультація*

  Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


   Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


    Залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом